Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce asculti acum ? v.2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Flyleaf - All around.

Mi-am facut o lista cu niste trupe, si cand am chef de ceva muzica mai noua prin pc, aleg o trupa si vad ce e cu ea 21. Azi mi-a sarit in ochi Flyleaf, am ascultat cateva melodii si mi s-au parut super ok. Le-am luat discografia si acum ii ascult incontinuu. 21
Nirvana-Frances Farmer Will Have Her Revenge On Seattle


I miss the comfort in being sad
Loituma-Levan Polka

La naiba!XD MeLodia asta isi merita toti banii 21 E ingrozitoare dar totodata foarte tare.Videoclipul e o parodie destul de reusita.E foarte amuzant.Ritmul e unul vesel...ar trebui sa ascultai si varianta techno 24
HammerFall - Glory to the Brave

Am dat de ea în playlist şi m-am reîndrăgostit [lol]. Awesum lyrics, awesum band, awesum voice -> awesum song. Enjoy.

Xoxo, Ang.
2NE1 - Hate you.
Omg, pot spune ca atunci cand am ascultat-o pentru prima data nu mi-a placut. Chiar deloc. Nu stiu, nu gasisem ceva care sa ma impresioneze, sa ma dea gata. Insa, am mai ascultat-o de 2-3 ori si pur si simplu m-am indragostit de ea : )) I know, e ciudat, insa asa mi se intampla mereu cu melodiile asta kpop .__. Ador melodia, in special refrenul, atunci cand spune: I am fine living without you.
Flyleaf - All around me.
O melodie destul de buna, printre preferatele mele de la Flyleaf.
Păi acum ascult Teen Top-Don\'t wear Parfume.
Da, este o melodie foarte frumoasă, al cărui MV...din greşeală [ ? ] a fost filmat în acelaşi loc ca \' 0330\' de la U-KISS, dar asta nu face melodia mai urâtă :3.
@Candiboo: Yea, am vazut si eu aceleasi cadre ca in 0330 = )) Totusi, e misto locul : )) Mie imi place xD.

Acum ascult Cn Blue - I\'m a loner. Nu am mai ascultat-o de valeu, de cand o.o Azi mi-am adus aminte de ea si parca m-am indragostit din nou de ea : )) Imi place la nebunie, mai ales refrenul. E si un video in care canta Lee Hongki din Ft Island aceasta melodie. Vocea e mai mult decat perfecta.
Acum ascult Me gusta song.

Nu că mi-ar plăcea melodia, sau ceva. O fac de dragul lui ME GUSTA face. The one who created this is a pure genius. ME GUSTA le ME GUSTA face. x] Enjoy.

Me gusta porque esta linda
Me gusta porque esta bella
me gustademasiado bella
ay mi ni?a bonita cosita chula
cosita bonita que dio papa
asi como esta asi me gusta (me gusta)
ay me tiene loco loquito loco mama
no salgas a la calle solita porque estas bien linda
ven conmigo mami porque otro te puede vacilar


ME GUSTA! \\:d/

Xoxo, Ang.
2NE1 - Ugly.


AAAA! Nu pot să cred că în sfârşit li s-a făcut milă de mine şi a apărut. ._.
Chiar îmi place al naibii de tare. La refren se aude un pic chitara, şi mi se pare . . . ciudat dar în acelaşi timp interesant. o.o
Versurile sincer sunt triste. ._.
Dar îmi place că începe lent . . şi apoi la refren îşi fac de cap. \\:d/
Ah, anw . . . deja o ador!