Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce asculti acum ? v.2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
3 Doors Down - Here Without You

Nu am ascultat-o de atâta timp şi versurile sunt atât de emoţionante, piesa e genială şi\'mi place foarte mult, e preferata mea de la 3 Doors Down.

I’m here without you baby
but your still on my lonely mind
I think about you baby
and I dream about you all the time
I’m here without you baby
but your still with me in my dreams
And tonight it’s only you and me
Darkthrone - To Walk the Infernal Fields

http://www.youtube.com/watch?v=TC0XvMCjIKI
Din nefericire, una mare, ascult 2NE1 - Ugly. Asta-i talent? 23 Frate, melodia-i varza. 78 Mai bine ascult Outsider pana la sfarsit decat o fetiscana d-asta. 3 Mda, trista? Mai mult boooring! *cascat*
AC/DC - Thunderstruck (Live at River Plate)

Wuuh, this really makes me scream. \\m/
NightCore - One Million

A really, really nice remix. Il iubesc si prietena mea cea mai buna la fel.
Nu stiam de noua melodia pana cand nu am gasit remix-ul.
Dar e atat de draguta. Suna atat de bine.
Rise Against - Make it stop (September\'s children)

Am auzit piesa la tv prima data, apoi m-am gandit sa iau albumul dupa ce am mai ascultat si alte piese. Oricum, piesa e buna, are un ritm bun si un mesaj si mai bun, in legatura cu relatiile intre persoanele de acelasi fel daca am inteles bine, si despre abuzurile asupra acestora, mai degraba rasism. E cam a 2-a piesa in topul preferintelor de la Rise Against, dupa Wait for me.
Within Temptation-The Howling

Deci..melodia asta ma da pe spate de fiecare data cand o ascult.My favorite song and my favorite band.8Nu stiu voi,dar pentru mine conteaza foarte mult ca o melodie sa-mi transmita un anumit sentiment sau ...mai multe sentimente,iar aceasta melodie o face 21.Ador refrenul \'When we start kiling...\' e penal rau de tot.<33Mai ales ca videoclipul a fost facut la noi in tara so...asta ma face sa-mi placa de 10 ori mai mult:]]

When we start killing
It\'s all coming down right now
From the nightmare we\'ve created
I want to be awakened somehow
Eminem - You Don\'t Know ft. 50 Cent, Cashis, Lloyd Banks; mai ascult si eu Eminem din cand in cand, cum ascult si Cinema Bizarre, T.A.T.U. sau Tokio Hotel. ^^ Yeah, nici nu stiam de melodie, dupa ce am butonat, m-am gandit sa le dau o sansa. 46 Sau o sansa melodiei.
Eminem - When I\\\'m gone.
Yea, piesa veche. Foarte veche o.o O am in telefon si acum mi-am adus aminte de ea : )) Sincer, imi place extrem de mult, in special versurile. Sunt geniale, din punctul meu de vedere. Mai ales inceputul mi se pare superb :

Have you ever loved someone so much, you\\\'d give an arm for?
Not the expression, no, literally give an arm for?
[/font]