Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce asculti acum ? v.2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Eminem - Beautiful

Ador melodia, e una dintre melodiile mele preferate. Ador versurile, care ma si caracterizeaza uneori. E una dintre putinele melodii care chiar ma intristeaza atunci cand o ascult, dar in acelasi timp ma linisteste.

Off: Ang, ti-as mai putea recomanda eu niste melodii de la P!AtD. Daca vrei ... 106
Tim Berg-Seek Bromance

Mi se pare ca acest cantec are niste versuri ,dar si un videoclip care te invata ceva! Mai ales pe unele fete care sunt mai 'aventuriere' de fel..
Imi place mult ritmul,locurile unde s-au filmat !
Three Days Grace - No more; e geniala melodia -si nu zic asta la orice melodie-. o.o' Fraaaate, nici nu stiam de melodiile astea. Albumul "Life Stars Now" e... =p~ Stiam cateva melodii, vreo trei-patru, din album, desii nu stiam din ce album fac parte si nici nu mi-a pasat, dar cu melodia asta si "A world so cold"... *protruding eyes* N-am cuvinte -mi le-am pierdut (se intampla atat de rar chestia asta, se vede ca-s artisti d-aia cu stofa si clasa b-)). No more, baib *manelist smile, slick* OH DAMN YEAH!! LAST TO KNOW e si EA FOARTE GENIALAAA!!!! o.o' Trebuie sa o am pe telefon, ce naiba *headache*. Maine ma cheama bluetooth-ul. 21 Doamnee, parca am mai auzit-o undeva, dar cred ca semana o parte din melodie cu o alta parte din Sunny Hill - Pray (melodie coreeana, dupa cate observati *smile with all teeth*). Si geniala e pe la sfarsit, chiar am crezut ca s-a intrerupt or something like this. o.o' Damn!!! REFRENUL IL ADOR SI APOI PARTEA AIA DE LA SFARSIT!!! =p~ Frate, n-am mai fost asa de... hăhăhă.
Three Days Grace- I hate everything about you.

Jeez, melodia asta e B-E-S-T-I-A-L-Ă!! Ascult TDG de cam 2 ani şi nu mă mai satur. "Never too late", "Pain" şi "I hate everything about you" le adooor! OMG, I love this band 105!
"I hate everythinh about you...
Why do I love you? "
Genial.
Flyleaf - All Around Me

Geniala melodie..eu o iubesc. Tot dau replay si tot nu ma satur de ea, mi s-a bagat pe sub piele.
Ma rog, cred ca si din cauza starii mele, probabil ca din cauza asta...pff.
Oricum, melodia merita ascultata 3
Fara Zahar- 3 PM

Am ascultat melodia asta cat timp am fost plecata in masina si pur si simplu a intrat in topul meu. Oamenii astia sunt complet tacaniti, pacat ca nu se mai aude nimic de ei. 2
Dima Bilan-Not That Simple

Imi place foarte mult de el,are voce superba ,iar faptul ca a castigat de doua Eurovision-ul,il face diferit de ceilalti ,asa-zisi "cantareti"...
Pe langa altele,il iubesc pentru ca numele lui 4ima,este si al meu....
Off: Marius, dacă sunt din cele pe care nu le ştiu, sigur.

Panic! At The Disco: The Ballad Of Mona Lisa

So, începe să îmi placă de ei. Nu ştiu dacă neapărat stilul lor, ci de el, de vocea lui actually. Şi într-adevăr, au versuri drăguţe. Nici instrumentalurile nu sunt rele, sunt..bunicele. La The Ballad of Mona Lisa îmi place mult refrenul. Anyhow, they're fuckin' good.

Xoxo, Ang.
Can't go on by Group 1 Crew.
Yea, e o trupa veche. Am auzit de ei de curand. Era o melodie de-a lor in serialul One Tree Hill si m-am indragostit pur si simplu de ea(Forgive me). Pot spune ca e preferata mea, iar dupa aceasta urmeaza Can't go on. Trupa mi se pare geniala, iar melodiile lor sunt foarte originala. Multe dintre ele au legatura cu Dumnezeu, si chestii de genul : )) Multi dintre ascultatori au devenit mai credinciosi ascultand melodiile lor >.<
Mika - Rain

Cum am ajuns să ascult aşa ceva? noone cares 'bout it actually, it's just music. Me likes it - that "when it rain and rain when it rain and rains" drives me nuts haha.