Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce asculti acum ? v.2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Happy ending- Mika

Am auzit-o din intamplare cand ma uitam la amv-uri si mi-a placut mult.
SHINee - Quasimodo

God, de ce nu am ascultat melodia asta de mai devreme?
Superba, nimic spus. Una dintre cele mai frumoase balade from SHINee, like, ever heard.
Povestea din spatele titlului e trista, amara dar dulce, deoarece e vorba de dragoste. Cat de frumos.
Momentan, ascult Skillet - The last night.
Nu am mai ascutat-o de foarte mult timp si acum mi-a venit dorul de ea :]]] Imi place foarte mult, versurile, instrumentalul, tot, tot ador la melodia aceasta, in special refrenul. Skillet are the best 15
AlexUnder Base ft. Lys - Drums

Prima data o auzisem la o colegă în tabăra de anul trecut şi îmi trezeşte multe amintiri, probabil din această cauză o ascult des. 9. Aş vrea din nou tabăra aia! Dar în fine... Îmi plac versurile, adică refrenul mai mult.

If you hold my hand
I will take you away
My heart beats like a drum
La la la every day dance
Alex C - Doktorspiele

Suport germana cand vine vorba de muzica de la Tokio Hotel/Cinema Bizarre.
Si melodia asta chiar e draguta, mi-a fost dor de ceva muzica ce o ascultam acum ceva vreme, lol, acum un an sau doi. Nu ca as intelege versurile sau vreun comentariu dar merge.
Brokencyde - Teach Me How To Scream
Pur, si simplu ador melodia asta. Si la fel si trupa. Tipi astia sunt bestiali . Sunt extraordinali . Muzica lor este superba. Melodia ma face sa sar de pe parchetu pe care ma aflu acum . nu pot descrie cat de mult imi place . Imi vine sa ies din minti cand ii dau drumul . Deci o ador extra mega mult = ]
Brokencyde - Scene Girlz.

Îmi place ritmul melodiei, versurile mai puţin, dar o ascult foarte des. E una dintre melodiile mele preferate de la ei şi mai mult îi ascult pentru că îmi place cum cântă Se7en 24.
Breaking Benjamin - Dance With The Devil

Una din melodiile sufletului meu, ca să spun aşa. Am regăsit-o când căutam nişte video-uri fanmade la melodiile celora de la Breaking Benjamin. Nu că aş fi uitat de ea, o ascult cam o dată la 2-3 zile. E una din melodiile mele preferate, lirică superbă, vocea lui Ben inegalabilă şi instrumentalul, purrrfect. Video-ul ăsta e realizat bine, chiar se potriveşte cu melodia, chiar dacă e unofficial. x]

Xoxo, Ang.
Linkin Park - Numb.

God, de cand n-am mai ascultat-o .__. Cred ca a trecut un an :]] Am redescoperit-o intr-un amv pe youtube si intr-o secunda m-am indragostit din nou de ea :]] Imi place foarte mult, mai ales versurile melodiei. Sunt mai mult decat geniale xD.
Black Eyed Peas - Don't stop the party.
Ce pot sa zic, de cand am ascultat-o prima data la tv, m-am indragostit de ea. :X
Am downloadato si acum o ascult non-stop. Are ritmuri si beat-uri bestiale. 9