Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce asculti acum ? v.2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
What's Up feat. Maximilian - Habar N-ai tu -- What's Up asta nu ma impresioneaza, e ok, dar nimic special. Inca mai am incredere in el ca poate mai mult, doar Sisu nu l-a pus degeaba pe Temnita Luminii. Asteptam si vedem... Maxi e caterinca in schimb 4 La negativ am impresia ca se mai putea lucra, pare... nemuncit. Imi place cum sau folosit sample-ul ala Smile
Blero - Sexy Moves

Sexy moves, sexy song, sexy whatever.
O ascultam intr-o nebunie pe clasa a noua, apoi am pierdut-o pana astazi cand mi-am intrebat o fosta colega de ea. Si-a adus si ea aminte si acum o ascult, de fapt o reascult pentru a mia oara in doi ani. Nu cred ca melodia asta are un MV asa ca ma dau batuta si nici nu caut. Foarte frumoasa. Simpla, dar frumoasa.
Ana Johnsson - We Are

Veche melodia. E printre preferatele mele şi o ştiu de multişor.Versurile sunt superbe, vocea solistei la fel, foarte bună şi îmi place şi instrumentalul. Mă linişteşte, îmi dă o senzaţie plăcută când o ascult. Concluzie: e superbă, my opinion.

Xoxo, Ang.:bye:
Michael Jackson - Give In To Me

Una dupa care mor.
Inca mai ascult din cand in cand Michael Jackson si melodia asta e prea tare. Dupa parerea mea 39 aici arata cel mai bine si mai normal. Ce sa zic, avea in jur de treizeci si ceva de ani, poate? Vorbeam cu o colega si prietena si ea imi spunea ca daca l-ar fi cunoscut.. 21 crazy, I know.
Anywho, la cat de creepy il considera unii, pe atat de cuul il consider eu.
Avantasia - Dying For An Angel

Am dat peste ea din întâmplare, seara trecută. Şi de când am găsit'o nu mă mai opresc din a o asculta. M'am trezit de dimineaţă cu ea în gând şi încă o ascult. Nu ştiu ce mă atrage mai mult ea ea, îmi plac şi versurile şi vocile şi instrumentalul. Şi solo'ul de chitară de la 2:40 e genial xD.
Am umplut 2 rânduri! Da!! [2 sau 3 trebuia?! Who cares? I don't give a f*ck! Acum am umplut 4!! 21]

Xoxo, Ang.:bye:
Sisu feat Dragonu' & Doc - Baietii Mei -- cat vroiam sa-i aud pe Dragonu' si pe Doc pe aceeasi piesa... Smile Momentan Doc mi se pare ca a dat cel mai bine. Sa vad cum se schimba asta in timp... Sa vina Temnita Luminii! Smile
Death Note the movie the rasmus - lucifer's angel

Cum are titlul si pe youtube, video-ul asta e superb.
L-am descoperit cam acum un an dupa ce am vizionat ambele filme, care iarasi sunt superbe. L e prea cute. Melodia e perfecta pentru imagini si modul in care au fost editate imaginile. Il ascult din cand in cand, atunci cand fac curat pe la favorite cel mai des 21
Guns 'N Roses - This I Love

Nu am dat demult de ea, dar ştiu că de când am dat peste ea, nu mă mai opresc din a o asculta. Lirica e superbă, la instrumental nu e nimic ieşit din comun, poate doar solo'ul de chitară de pe la sfârşit care îmi place foarte mult, în rest lirica face totul şi vocea lui Axl e genius.

"I’ve searched the universe and found myself within’ her eyes"

Superb. <3

Xoxo, Ang.:bye:
Dubba Jonny - Home VIP

Prea tare melodia. When will you be coming home... Am primit-o acum doua zile pe mess de la un prieten si sincer nu am mai ascultat genul asta de muzica pana acum. Dubstep. E mult prea geniala, e superb acest remix. Nu stiu de ce dar in ultimul timp ascult doar remix-uri. Imi plac dar depinde si in ce fel sau de cine sunt remixate. Asta, asta e aur curat. O nebunie.
(04-03-2011, 02:16 PM)Ang. A scris: [ -> ]Avantasia - Dying For An Angel

Am dat peste ea din întâmplare, seara trecută. Şi de când am găsit'o nu mă mai opresc din a o asculta. M'am trezit de dimineaţă cu ea în gând şi încă o ascult. Nu ştiu ce mă atrage mai mult ea ea, îmi plac şi versurile şi vocile şi instrumentalul. Şi solo'ul de chitară de la 2:40 e genial xD.
Am umplut 2 rânduri! Da!! [2 sau 3 trebuia?! Who cares? I don't give a f*ck! Acum am umplut 4!! 21]

Xoxo, Ang.:bye:
Ang. is a genius. Melodia e superbă. [ epicăă <3 ] Voci, lirică, instrumental [ îl avem pe Klaus .. =] ] Ang., enciclopedie muzicală ce eşti, meriţi 20+ de la mine.
2 rânduri. Vine al treilea. *posting random shit just to be sure her post will be here when she comes back* Da, am reuşit.