Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce asculti acum ? v.2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Heas feat. Celalalt - Timp Si Spatiu -- cum se completeaza Heas si Celalalt praise versuri, tehnica, tot tacamu. Si Sez a ucis melodia cu beat-ul asta. Dezastrologia n-a fost rea, doar ca usor cam paranoica pe alocuri. Asta e una din piesele preferate si cred ca din cauza lui Sez.
Taxi-cele două cuvinte.

Îmi place atat de mult piesa asta! E adorabilă şi exprimă multe sentimente. Uneori mi se pare banală, dar acum chiar îmi place să o aud, îmi pică bine:].
Ayumi Hamasaki - Step You (The Young Punx Remix!)

Kewl and Awsome Remix, no really.
Am dat de remixul asta cam de un an si am uitat de el. Il aveam in pc, la melodiile pe care le ascultam cand eram intr-o depresie adanca. De obicei, niciodata nu am fost intr-o depresie adanca. Pana cand mi-am facut curat la favorite si am regasit-o. A fost ceva de neuitat. Si acum tin minte cat de bine m-am simtit. Si nu are cum sa nu iti placa un rexim d'asta.
Jung Yeop - Thorn Flower

Imi aduc aminte cand deshideam leptopul si puneam melodia, defapt... amv-ul dedicat lui Kim Nam Gil facut de mine in Movie Marker doar din poze. Pacat ca nu mai am amv-ul... .________. Baka, baka, baka. Si tata a spus ca e o muzica linistitoare. 106 Ea era in topul meu pe timpul cand era si Stand by me de la Shinee (perioada cand ma uitam la Boys Over Flowers 65).
Miracle - Super Junior

Imi dau lacrimile de fiecare data cand ascult melodia asta. Imi aminteste ca, de fiecare data cand ma poticnesc, pot sa merg mai departe. Imi da o senzatie de usurare sufleteasca si cumva, ma impinge de la spate. Probabil ca miracolul asta se va intampla. Intr-o zi. Sau poate ca fiecare zi e un miracol. Inca nu imi pot da seama.

Life couldn't get better !!!
Teen Top - Angel (arabic sub pentru ca asa era in lista 106)

De cand m-am lasat de k-pop (plictiseala 46) am ascultat... B2st cel mai mult si unele melodii de la S.J + Kim Hyun Joong (logic ._______.). Dar... am uitat de trupa asta, melodia e super frumoasa, iar repul parca-i facut de oppa~ din B2st. ._________.'' Doar ca el il face mai repede (in unele melodii) iar vocea ii se aude mai bine. 65 Cel prezentat la inceput cu parul lung semana cu TaeMin (._____________.'' orice e dragalas trebuie sa semene cu el, neah? 46).
Super Junior M - Super girl

Pfsshh, please. Super Junior sunt geniali oricum. Anywhooo, vad ca ascult mai mult SuJu pe masura ce aflu mai multe despre ei. Si imi place muzica lor din ce in ce mai mult. Ce sa mai zic de coregrafie. Fac o chestie cam in fiecare dans, cu mainile, ma amuza ingrozitor de mult.
Super Junior Rullz !!!
Super Junior - Marry U

Ma marit, chiar acum. ._________. Oricum, am ascultat melodia care a pus-o Dede, apoi Cookie (imi place stilul... "om al naturii" al lui Wooki cand mananca pe la sfarsit 65), acum Marry U ca mi-am adus aminte de melodie.

@Nice Fish (Dede), noi tinem topicul asta in priza. 4621
@sniff, exact 19 and I doooo ...!

Super Junior - It's You

O-o-only for you.
Atat de frumoasa melodia. Norago. Si atat de frumoase versuri, videoclip, voci superbe si bineinteles, cute guys. Cred ca ma dopez cu k-pop, nu mai am mult si ajung la dezintoxicare. dar e o dependenta buna, daca exista asa ceva. Anywho, daca tot nu pot sa fac nimic altceva, macar urechile sa se simta bine.
Oamano, si eu ascult "It's you" de la Super Junior. o.o'' Melodia mea preferata de la ei, apoi vine "No other". 65 Ce pot zice, refrenul e mul mai mult decat "Nyaaaaaaaaaaaaa~!". 8-) Huh, ce as mai putea zice? 106 "Chiar daca m-as naste din nou, doar tu vei exista pentru mine", vaaaaaaaaaaaaai~!:X Versurile melodiei m-au... frapat inca de la inceput. 43 Romanticista de mine. o.o''

[edit] Chiar ma gandeam cand o sa facem o pagina doar cu comentariile noastre. 65