Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

2NE1-Clap your hands
Cat de dor mi'a fost de ele ;o3 in perioada asta stupida a tezelor nici nu am avut timp sa le ascult -.-. Dar acum <33333 e weeekkeeenndd asa ca ascult cat vreau eu ;o3 Oh yeah <3
Minzy la putere 10
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

RyanDan - The Face



Balade, multe balade. Prietena mea imi spune ca ascult muzica buna. Nu ma pot decide daca Breaking Benjamin combinat cu ceva K-Pop si obisnuitele balade ce nu lipsesc de la masa principala inseamna o combinatie perfecta but I've got an open mind, so bring it. Besides, it's not like I can live without any of these.
[Imagine: ak8THBQ.png]


IA - Tori no Uta

I am so excited about IA. She'so cute and she have a sweet voice.
Abea astept sa apara pe piata, sa auzim si noi mai multe cantece cu minunea aste. She's a software but she sound so real. I can't wait. Need more IA. Am cam umplut postul de englezisme, again.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

Yeah <33 Kung Fu Fighting! 4
Iubesc Panda ;x nu ma pot abtineee. So...Decand am vazut Kung Fu Panda 3D numai pe asta o mai ascult =]] imi place mult cum incepe <33 e asa de revigoranta =]] Yuhuuu, energizaannt de dimineata de la 9 si 5 =]]. 39 Am inceput sa ma port prea copilaros, dar ce conteaza? Varsta cu nebunia ei de o clipa ;x
In curand va strumfesc 108 oh da Strumfi 3D =]]]] Am innebunit 8
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Romance way - Isse; Ichi mi-a dat multe sa vad si sa ma uit (nu chiar multe, dar sa zicem). *rolling* Draguta melodie. Sfarsitul, cand canta cu voce stinsa e chiar frumos.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

The Veronicas - Secret.

Dap, am dat de melodia asta din greseala prin calculator. Uitasem complet de ea o.o Si wow, m-am indragostit din nou de ea T_T E prea geniala. Versurile mi se par prea tari ! Si vocea lui Jess, god, she's amazing. Si Lisa, bineinteles, insa parca mai mult ma atrage talentul lui Jess.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Rise Against- Make it Stop
Acum o jumatate de ora am auzit de trupa asta si am zis sa vad ce melodii au. Toata lumea spune ca e cea mai tare trupa si chestii. 21 Si acum nu ma las pana nu descarc melodia asta pe telefon..:X Deci o ador. :X
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

Chris Isaak - Wicked Game
a cântat-o unu' la "Pariu cu viaţa", aseară, când se uita soră-mea, iar eu am căutat originalul.
and yap, i don't wanna fall in love with him. [ again and again and again -.- ]

(연지후) - 언니가 간다

Ador melodia asta. Altora chiar nu le place dar eu o ADOR cu A urias. Nu inteleg de ce nu le plece, e doar putin mai trot, atata tot. I think it suit her very well.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

JYJ - Get out; nu imi place melodia, dar am dat si eu pe acolo. Lenea de a scrie numele vreunei melodii.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.793 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 525.152 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)