Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce asculti acum ? v.2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Snoop Dogg feat. David Guetta - Sweat

Yay, ştiu că de la un mesaj ("i make you sweat? "), iubesc melodia asta! E genială + eu ascult şi muzică din-asta..umm...normală pentru generaţia asta O.o". Are un ritm superb.
În câteva cuvinte: ι נυѕт ωαηηα мαкє уσυ ѕωєαт.
Acum ascult Fade - One Reason .

Aici am fost trimisă după ce am dat click pe statusul lui Zer0 [nu, nu sunt fana ta]. Well, mi-a plăcut. De obicei trebuie să ascult de multe ori o melodie şi apoi să spun că mi se pare genială. În cazul acesteia, a fost suficient să o ascult de 2 sau 3 ori. Îmi place instrumentalul şi vocalul. The end of story.

Xoxo, Ang.
Rozz Williams - Flowers

O ascult si tot o ascult. Fleeting, esti un geniu. E buna cand citesti o manga. Inceputul imi place, lin, vocea lui nu prea, mai incolo.
NightCore - Inside I Want You

Nice, nice remix.
Il ascult de vreo cateva ori apoi ma pun la un film. de plictiseala. Remix-urile astea nu mai se sfarsesc. God. Dar melodia e super-draguta.
Grasu XXL ÅŸi Guess Who - Azi nu

Gosh, am dat în melodiile din vară. Îmi era dor de melodia asta + sunt obosită moartă şi asta mă ajută :3. Azi nu, hai te rog, nu am nevoie de nimic azi >3. Are nişte versuri superbe, iar pentru mine Guess Who e genius.
Hinder - One night stand

Am ascultat-o pentru prima data in weekend si mi-a placut...
Imi place foarte mult refrenul, e o melodia care suna bine...
And I said
Don't leave your number, no I'm not callin
Sex's not love and no I'm not fallin
For you
Michael Jackson - Will You Be There

Mi-a fost dor de o melodie calma si sweet. Si de vocea asta uimitoare.
Ce ma uimeste, are muuult prea putine vizualizari. Mult prea putine.
Versurile sunt foarte frumoase, pline de recunostinta as zice chiar daca sunt mai mult o rugaminte.
Michael Jackson, King of Pop.
F.T. Island - I Hope

Just mp3, just audio. Prefer sa ascult melodiile asa, e mai usor si nu stau pana trece introducerea sau mai stiu eu ce.
Still, preferata mea from them. E foarte draguta si melodia si versurile si videoclipul. Mai ales videoclipul.
Linkin Park - Iridescent-ascult melodia asta deoarece am vazut la Cinema Transformers 3-Dark of the Moon si in timpul filmului a fost pusa melodia asta care mi-a placut foarte mult si cand am ajuns acasa am cautat soundtrack-ul si surpriza: melodia asta a fost facuta special pentru film avand si videoclipul legat de film!
Dan Bălan - Justify sex

Mda, eu ascultă şi muzică normală 21. Cum să zic... nu credeam că o melodie ca asta poate să mă afecteze atât de mult : |. Cine ştie, cunoaşte. Oricum, are un ritm sexos (fiindcă astfel nu găsesc cum să mă exprim la ora asta) şi mna.... e bună de dansat, iar mie îmi place să dansez : )). În fine, mai trebuie să spun că o ador? Presupun că nu.