Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

What's Up feat. Maximilian - Habar N-ai tu -- What's Up asta nu ma impresioneaza, e ok, dar nimic special. Inca mai am incredere in el ca poate mai mult, doar Sisu nu l-a pus degeaba pe Temnita Luminii. Asteptam si vedem... Maxi e caterinca in schimb 4 La negativ am impresia ca se mai putea lucra, pare... nemuncit. Imi place cum sau folosit sample-ul ala Smile
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Blero - Sexy Moves

Sexy moves, sexy song, sexy whatever.
O ascultam intr-o nebunie pe clasa a noua, apoi am pierdut-o pana astazi cand mi-am intrebat o fosta colega de ea. Si-a adus si ea aminte si acum o ascult, de fapt o reascult pentru a mia oara in doi ani. Nu cred ca melodia asta are un MV asa ca ma dau batuta si nici nu caut. Foarte frumoasa. Simpla, dar frumoasa.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Ana Johnsson - We Are

Veche melodia. E printre preferatele mele şi o ştiu de multişor.Versurile sunt superbe, vocea solistei la fel, foarte bună şi îmi place şi instrumentalul. Mă linişteşte, îmi dă o senzaţie plăcută când o ascult. Concluzie: e superbă, my opinion.

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Michael Jackson - Give In To Me

Una dupa care mor.
Inca mai ascult din cand in cand Michael Jackson si melodia asta e prea tare. Dupa parerea mea 39 aici arata cel mai bine si mai normal. Ce sa zic, avea in jur de treizeci si ceva de ani, poate? Vorbeam cu o colega si prietena si ea imi spunea ca daca l-ar fi cunoscut.. 21 crazy, I know.
Anywho, la cat de creepy il considera unii, pe atat de cuul il consider eu.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Avantasia - Dying For An Angel

Am dat peste ea din întâmplare, seara trecută. Şi de când am găsit'o nu mă mai opresc din a o asculta. M'am trezit de dimineaţă cu ea în gând şi încă o ascult. Nu ştiu ce mă atrage mai mult ea ea, îmi plac şi versurile şi vocile şi instrumentalul. Şi solo'ul de chitară de la 2:40 e genial xD.
Am umplut 2 rânduri! Da!! [2 sau 3 trebuia?! Who cares? I don't give a f*ck! Acum am umplut 4!! 21]

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Sisu feat Dragonu' & Doc - Baietii Mei -- cat vroiam sa-i aud pe Dragonu' si pe Doc pe aceeasi piesa... Smile Momentan Doc mi se pare ca a dat cel mai bine. Sa vad cum se schimba asta in timp... Sa vina Temnita Luminii! Smile
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Death Note the movie the rasmus - lucifer's angel

Cum are titlul si pe youtube, video-ul asta e superb.
L-am descoperit cam acum un an dupa ce am vizionat ambele filme, care iarasi sunt superbe. L e prea cute. Melodia e perfecta pentru imagini si modul in care au fost editate imaginile. Il ascult din cand in cand, atunci cand fac curat pe la favorite cel mai des 21
[Imagine: ak8THBQ.png]


Guns 'N Roses - This I Love

Nu am dat demult de ea, dar ştiu că de când am dat peste ea, nu mă mai opresc din a o asculta. Lirica e superbă, la instrumental nu e nimic ieşit din comun, poate doar solo'ul de chitară de pe la sfârşit care îmi place foarte mult, în rest lirica face totul şi vocea lui Axl e genius.

"I’ve searched the universe and found myself within’ her eyes"

Superb. <3

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Dubba Jonny - Home VIP

Prea tare melodia. When will you be coming home... Am primit-o acum doua zile pe mess de la un prieten si sincer nu am mai ascultat genul asta de muzica pana acum. Dubstep. E mult prea geniala, e superb acest remix. Nu stiu de ce dar in ultimul timp ascult doar remix-uri. Imi plac dar depinde si in ce fel sau de cine sunt remixate. Asta, asta e aur curat. O nebunie.
[Imagine: ak8THBQ.png]


(04-03-2011, 02:16 PM)Ang. A scris: Avantasia - Dying For An Angel

Am dat peste ea din întâmplare, seara trecută. Şi de când am găsit'o nu mă mai opresc din a o asculta. M'am trezit de dimineaţă cu ea în gând şi încă o ascult. Nu ştiu ce mă atrage mai mult ea ea, îmi plac şi versurile şi vocile şi instrumentalul. Şi solo'ul de chitară de la 2:40 e genial xD.
Am umplut 2 rânduri! Da!! [2 sau 3 trebuia?! Who cares? I don't give a f*ck! Acum am umplut 4!! 21]

Xoxo, Ang.:bye:
Ang. is a genius. Melodia e superbă. [ epicăă <3 ] Voci, lirică, instrumental [ îl avem pe Klaus .. =] ] Ang., enciclopedie muzicală ce eşti, meriţi 20+ de la mine.
2 rânduri. Vine al treilea. *posting random shit just to be sure her post will be here when she comes back* Da, am reuşit.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 524.825 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)