Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Aly

Lia,k cum pisici ti-ai aranjat medaliile? 22

Lio, te impusc, unde e medalia de 1000 de posturi? >.<
Pot primi medalia de varsator? 108 daca nu aveti treaba.
Le-am aranjat? Habar n-aveam... Am intrat pe mozilla 22 Ca nu m-am dus la munca 9 mi-am sunat seful ca's bolnava ca sa ma duc sa-mi fac asigurarea, inregistrarea si taxa de drum la motor...

Dude... a fost un accident pe Coral Bay Road si am trecut pe acolo cu frate'miu... fiind cald aveam geamurile jos... mirosea a sange de mi-a intors stomacul pe dos.
Medalile nu pot fi puse pe doua randuri? Lia si Aly, deformati pagina o,0 Arata ciudat.
Oricum medalile arata prea tare.

Aly

Ryuu, sa-ti stea chrome in cap -.-

Sunt pe 2 randuri, la fiecare 6 medalii se trece pe randul urmator dar chrome e tampit si cu minte proprie si face cum vrea el.

Tu iar ai erori si le vezi dupa restul forumului...

Medaliile are going offline a bit.
Treci pe Mozilla, l-au updatat si merge cu mai putine resurse
Aly, lasa-mi chrome-ul in pace.
Nici pe safari nu merge. Tre sa descarc mozilla...

Aly

IE, Opera, Mozilla, heck, including Mathron, pe toate astea 4 merg la fel, doar chrome al tau face. Safari e pentru Apple, nu e destinat windowsului, dar da, e facut sa mearga si pe windows, dar e mai mult pentru apple, asa ca nu-mi veni cu el.
Safari is worse than IE 24; safari is like the old manual coffee grinder compared to mozilla that is like a barista coffee maker.

Aly

Si tu radeai de mine ca inca mai am IE. HAHAHA.

Guys, medaliile revin mai pe seara.