Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Verde -.-"? Bine, si eu o sa am o rochie rosie... stie cineva ce steag formam?
Eu vreau verde fiindca are o anumita semnificatie pentru mine. Nu stiu daca ti-am zis, Lia 39...
Si nu stiu, ce steag formam? Exista vreunul cu rosu si verde doar?
Eu vreau o rochie rosie sau neagra si o pereche de sandale cu platforma si talpa ortopedica. Mergi o viata in tenisi si te trezesti ca vrei sa incalti tocuri. In secunda urmatoare saruti podeaua. 2
Si eu am o argumentarea pentru faptul ca ador verdele 33.
Lia, doar cu verde si rosu nu stiu, dar avem multe posibilitati daca mai adaugam cate o culoare 24

edit: his', la fel la fel pe aici! eu ultima data m-am intors cu platformele in mana acasa24
Se joaca cineva pe-aici Smite?4
asdasdasdas„213438790
Nu neaparat, cu platforme merg lejer. Adica.. am mers de doua ori pana acum. 21 Au vreo 10/11 centimetri ( ma refer la cele cu talpa ortopedica si platforme ). Oricum, o sa le mai port de maxim 5 ori si revin la balerini. Nu vreau sa-mi frang gatul.
Eu mi-am purtat platformele de doua sau trei ori, hahaha 21)!
Fara nicio suparare,dar pe mine platformele ma duc cu gandul la asta.

[Imagine: 311290_700b_v1.jpg]
24))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaahaaa
Discutam despre pantofi acum, bun asa 21. Tocuri nu am purtat decat la balul bobocilor, nu ca nu m-as fi descurcat cu ele, dar nu le gasesc rostul acum. Si nici nu prea imi plac... Plus ca intr-un oras ca Bucurestiul unde alergi toata ziua dupa autobuze, tramvaie si alte d'astea tocurile nu sunt chiar foarte placute si nici eficiente. Dar imi plac platformele... Desi nu am inca nicio pereche. Tenisi si balerini pe viata, haha.