Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
(17-06-2012, 09:09 PM)Narnia A scris: [ -> ]Mi-au spart casa [eram acasa] si mi-a murit si motanul, totul in 2 ore T.T

O_O ...
(17-06-2012, 09:15 PM)dopamine A scris: [ -> ]
(17-06-2012, 09:09 PM)Narnia A scris: [ -> ]Mi-au spart casa [eram acasa] si mi-a murit si motanul, totul in 2 ore T.T

O_O ...

O_O ... x2

Aly

T.T Nastratin 20((((((((((((((((((( I loved that bitchy cat T.T

Eram in casa toti si auzim ca incerca careva sa deschida usa de la casa si ne-am dus la usa ca prostii sa vedem ce naiba se petrece, crezand ca e iar baietelul de la etajul 1 care mereu vine pe la noi sa vada ce mai facem [are 4 ani, e mititel] si am deschis usa si in fata noastra 2 tipi care incercau sa descuie usa. Pe unu l-au prins ai mei ca a dat cu fundul de pamant si au chemat politia si l-au dus la politie, au dat declaratie and etc si pe urma m-a sunat unchiumiu sa-mi zica ca la gasit pe Nastratin mort in sant la drum doar ca motanul ala nu trecea strada daca auzea masina si masinile nu aveau cum sa aibe viteza ca sunt numai serpentine si ar fi intrat fix la noi in gard/curte deci ramane doar dobitocul ala de vecin care l-a prins sau ceva si l-a batut pana la omorat 46

[attachment=1976]

Cel din dreapta e Nastratin, cel din stanga Banditul T.T
Am revenit si eu pe aici...
Aly, imi pare rau de motanel, era chiar cute 46.
Scuze ca nu v-am raspuns la telefoane, doar ca de la sapte seara pana acum zece minute am dormit. Va povestesc diseara sau cand va prind pe mess. Dar per total, excursia a fost un mare esec.

Nu tu apa calda, nu tu caldura. Nu tu mancare buna - nici in troaca porcului nu gaseai mancare cu cinci litrii de ulei si fire de parin veselie -, nu tu colegi fara gargauni in cap. Eram 16, si eram fix impartiti 8 cu 8. Si ceilalti ne ascultaupe noi astia opt cu paharele 22
Eu am fost plecata ieri toata ziua /yawn. Macar am facut poze <3.

Ahahaha, imi dau demisia curand.
(18-06-2012, 12:25 AM)Narnia A scris: [ -> ]T.T Nastratin 20((((((((((((((((((( I loved that bitchy cat T.T

Eram in casa toti si auzim ca incerca careva sa deschida usa de la casa si ne-am dus la usa ca prostii sa vedem ce naiba se petrece, crezand ca e iar baietelul de la etajul 1 care mereu vine pe la noi sa vada ce mai facem [are 4 ani, e mititel] si am deschis usa si in fata noastra 2 tipi care incercau sa descuie usa. Pe unu l-au prins ai mei ca a dat cu fundul de pamant si au chemat politia si l-au dus la politie, au dat declaratie and etc si pe urma m-a sunat unchiumiu sa-mi zica ca la gasit pe Nastratin mort in sant la drum doar ca motanul ala nu trecea strada daca auzea masina si masinile nu aveau cum sa aibe viteza ca sunt numai serpentine si ar fi intrat fix la noi in gard/curte deci ramane doar dobitocul ala de vecin care l-a prins sau ceva si l-a batut pana la omorat 46



Cel din dreapta e Nastratin, cel din stanga Banditul T.T


Ce aiurea cand se intampla chestii din astea 2 Ce vecini ratati ! Si eu aveam un caine cand eram mai mica si era cute si fluffy si se tinea mereu dupa mine... Stateam la casa pe vremea aia si chiar daca inchideam poarta el sarea gardul numai ca sa vina dupa mine 4 Si, tot asa, intr-o zi l-am gasit mort si cred ca a fost otravit sau ceva... Nu pot sa inteleg oamenii ratati de genul..T_T
ia nu mai schimbati voi numele topicului de dimineata pana la pranz XD
Tu nu te-ai prins ca sunt trei threaduri diferite pana acum?
21 .............................................................................
(18-06-2012, 01:30 PM)CuSO4 A scris: [ -> ]ia nu mai schimbati voi numele topicului de dimineata pana la pranz XD

Oh, gosh.21