Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Aly

lol. Eu am medalia de creativitate ca am facut tampeniile de template/medaliile sa mearga :p Si pe urma am aflat ca e vorba de concursul de la FF...
Daaaaaaaaaaaaaaa <3 Cat am asteptat sa apara sezonul asta ! M-am uitat aseara la primul episod and I want moore, more I tell ya
Boooooring,apare sezonul 5 la Breaking Bad!!!FUCKIN HEISENBERG IS BACK!
(12-06-2012, 05:16 PM)dopamine A scris: [ -> ]Daaaaaaaaaaaaaaa <3 Cat am asteptat sa apara sezonul asta ! M-am uitat aseara la primul episod and I want moore, more I tell ya

Hmm... esti fana? Interesant 15

Aly

[Imagine: enhanced-buzz-11837-1335562818-1.jpg]

Poate cineva sa intelega si sa-mi explice acest... print? Nu de alta, dar nu inteleg deloc. Stanga e "hubby" a.k.a. sotul, dreapta "wife" daca e sa o luam logic... tipul ii da timeout nevestasii ca e cu nevastasa? O.o
Ahaha, dilema noastra pe seara asta 24 celelalte sunt mai epice totusi

http://thehaterants.wordpress.com/ - meet my awesome friend's ranting lol
Nu e foarte amuzanta poza aia,dar nu e atat de greu de inteles.


S-a certat cu nevasta-sa ca a intrat in contact cu alte femei si nici acum nu o face pentru ca asa i-a spus,de-aia incearca si sa para amuzant. 4

(12-06-2012, 06:53 PM)Arae A scris: [ -> ]Hmm... esti fana? Interesant 15

Da, e cam singurul serial la care ma uit 10

Aly

He failed... I didn't udnerstand him at all.

Lia, e cumva Joe? 5 Imi aduce aminte de ea 39

Citat:In alta ordine de idei, ma jur ca daca farmacia pizdii inimii Catena o dezbraca pe Stela Popescu (sau si mai rau, pe Nico) doar ca sa-mi cumpar OB-uri de la ei si sa sustina Mandinga (hahahaaa) eu ma duc in sihastrie.


TRUE THIS!

Lol, mi-am luat ban de la RDS pe site la ei. Nu merge LAN-ul si sun la ei si cica sa intru in digicare pe alt internet, explic frumos donsoarei ca nu imi merge sa fac cont nou pe digicare si in cel vechi nu ma lasa sa ma loghez, aia ca pune codul de client si parola, si le pun... si nimica si dai si baga toate parolele avute vreodata, noroc ca le stiu, la una a dat sa o ia din loc dar dupa ceva vreme s-a gandit ca nu e buna si acuma am accesul restrictionat la RDS si LAN-ul tot nu merge, plus, sa vina sa inlocuiasca cablurile/mufa... trebuie sa astept 3 luni ca nu mai au mufe. Doamne, a ramas Bucurestiul fara mufe de internet *face/palm* Ah da, sa dau recuperare parola, am avut 2 mailuri mari si late si sunt sigura ca ala initial e cel de la cont, deh, toate conturile sunt pe acel email... nimica frate, nu exista. Si mai misto, la WIFI iti zice sa te conectezi cu username si parola de la digicare... alea care nu-mi merg mie si le pun pe cele de la fiberlink si merge WIFI dar nu, digicare nu.