Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Arya draga,daca prinzi vreo furtuna de nisip filmeaza!
E ceva foarte misto. 4*



* as fii zis fenomen,dar fenomen suna sec.

Fleeet....te vad on pe forum dar nu dai semne de viata....
Cine se ocupa de FF, vezi ca fic-ul de la yaoi " One more chance" este pus de doua ori. Nu am mai stat sa pun linkurile, pentru ca sunt ambele pe prima pagina.
Cand o sa ajung la PC o sa ma uit, asta daca nu o face altcineva inainte. Netul nu ma lasa.

Ryuu, daca ai nervi eu una te invit sa-i versi altundeva, ok?
'kay, am observat mai de mult, dar am uitat sa anunt pe cineva.

HAA, asa face Ryuu la nervi? 21
Chiar ca sunteti penibili. NU am nervi si nu stiti sa faceti diferente atunci cand trebuie... Serios, nu va suparati, dar voi luati chiat totul in serios.
(15-06-2012, 08:09 PM)Little One A scris: [ -> ]Ryuu, ma lasi? Iei totul prea in serios. Sampania nu afecteaza pe nimeni, sau ce, crezi ca am baut zece sticle Smile?
Asta te-a suparat, isn't it?
Nu sunt suparat o,0 Ce nu intelegeti. Exista ironie, sarcasm si etc, insa na... unii se dau ceea ce nu sunt. In fine
Cand iti schimbi nick-ul? e prea ciudat, cum am mai spus 21
Nu am nicio idee. Chiar niciuna. Dar ce e asa ciudat la nickul meu? 21
Prea fioros?

Aly

Mareane... ti-au venit mosii cumva?

Eu am inteles. Are un coleg/colega care jigneste mereu si cum are corigenta/e a devenit pupincurist la profesori!


Dar nu inteleg de ce ne face penibili. Daca suntem asa penibili, draga Ryuu, te rog frumos sa renunti la penibilitatea noastra si sa te duci la maiestria ta!

Also, daca e legat de daria si postul ei... Ce e asa rau in a bea sampanie? Mie una imi place sampania, dar o beau la ocazii speciala, gen zile de nastere/petreceri and such. Daria facu 14 ani, si cu sampania e cam greu sa te imbeti ._.