Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Well, eu am mancat niste napolitane si cand ajung acasa iar nu mananc nimic, nu mi-e foame. Inot, inot, inot <3 Am inceput sa simt la picioare muschii cum lucreaza 15

Aly

Ca ziceam de note... ma enerva ala de management, a corectat cum i s-a pus lui pata T.T
Oricum ai zis ca nu conteaza decat pentru master creditele, huh 17?

Aly

Conteaza media si am nevoie de media mare... Pfff, sa vezi, depun dosarul si platesc facultatea sa am locul ocupat, altfel raman pe dinafara >.<

Am iesit afara. See ya guys later.
Ziceti-mi si mie comedie buna 108 ....................................
Err, Without a paddle, Eurotrip, Hangover 2, hmm, vazusem una cu frate'miu.

Seriale sau doar filme?

Seriale: Boston Legal, Scrubs, F.R.I.E.N.D.S., Two and a half men, The office, 30 Rock etc 21
Le-am vazut pe toate 4 La seriale nu prea ma uit , dar Two and a Half men mi se pare okay . Merci oricum pupic Mi-am luat 'growing op' pana la urma 4

Ce tare e medalia pentru creativitate. Kawaii <3
O poti obtine daca participi la exercitiile de imaginatie de la FF ^^. Mai avem cateva medalii asa simpatice, sa vedem ce facem cu ele.

Welcome, asta a fost ce mi-a trecut prin cap pe moment. Daca imi mai aduc aminte iti spun mai tarziu ^^

Eu am iesit, aaaaargh, am atata treaba 24

Someone just shoot me
Oh, Good luck ! ^^

afsgfsadgarewqreavfasfafdasfacdera
A aparut sezon nou din True blood. Se anunta o vara fierbinte si plina de aventura :X