Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Aly

Recombinari genetice am facut la biologie, am luat 3 la ele ca a prins-o profa pe colega copiind si mi-a dat si mie ca eram colega de banca... Stiu ca le-am facut. Virusologie nu am facut iar la boli am facut unele pentru ca dadeam Bac-ul la Biologie dar pot sa zic ca le-am uitat pe toate, gen am uitat si derivatele compuse spre rusinea mea!
Recombinari genetice nu la nivelul in care copiezi un referat de pe net si ti se zic 3 cuvinte despre asta. Ma uitam si eu prin caietele de bio din liceu (si vorba aia se facea materie nu gluma) si biochimia nu era in programa 10
Citat:Vara nu pot sa dorm daca nu sunt invelit pana in cap.Si nici nu transpir,lol.

Sunt singurul?2

Eu nu pot sa dorm niciodata daca nu sunt invelita pana in cap O_o
(16-06-2012, 10:31 PM)Arya A scris: [ -> ]Sa-ti fi dat ce am avut eu la examen joi, ahahaha.

[Imagine: q2.gif]

[Imagine: q2.gif]

[Imagine: q8.gif]

[Imagine: q6.gif]

PS: f' inseamna derivata 10

Sa va vad dragilor 21
Alea sunt cumva integrale sau ceva de genu? Ne-a tot povestit profa de ele si ca ne va zapaci la anu cu ele :_:
Ati adus si pe forum matematica...
Sad
Very sad..
Epic sad
(17-06-2012, 10:47 AM)Astaroth A scris: [ -> ]Ati adus si pe forum matematica...
Sad
Very sad..
Epic sad

Mda, dar nu faci nimic fara ea.
Captain obvious for the win.



[Imagine: captain-obvious.jpg]
24))))))))))))))) I just had to laugh out loud. Razvi, that was hilarious!

Aly

(17-06-2012, 11:14 AM)James Dean A scris: [ -> ]Captain obvious for the win.



[Imagine: captain-obvious.jpg]

LOL, way too go!

Aly

Mi-au spart casa [eram acasa] si mi-a murit si motanul, totul in 2 ore T.T