Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
I'm bored and tired and am choosing to ignore the above conversation.

Nu sunt furtuni de nisip asa cum le stii tu, Razvi, sunt inconjurata de apa, lol

Aly

Lol... nu am avut noi in Bucuresti furtuna de nisip adusa de vant? Poti sa ai si tu!!! ha!
Can you help me with a new nickname? Onegai minna-san.
uhm,eu vorbeam de prostioarele alea cum sunt prin Mamaia/Vama Veche/o statiune aleatorie vara din cand in cand.


sunt simpatice si e foarte misto sa intrii in apa cand incepe. 4

http://www.youtube.com/watch?v=_vi4bSHiSgQ

Aly

NU! Nu au trecut zilele de cand ai noul nick si cand vor trece vei face cerere si ti se va schimba.
Narnia, stiu, nu aveam de gand sa il schimb chiar acum, pentru ca stiu ca mai mult imi va lua gasirea unui nick decat schimbarea lui. 21 Voiam doar asa, o idee. Poate raman la acest nick, mie una imi place, nu stiu de ce va sperie.
(16-06-2012, 12:50 PM)Kankrosas A scris: [ -> ]Narnia, stiu, nu aveam de gand sa il schimb chiar acum, pentru ca stiu ca mai mult imi va lua gasirea unui nick decat schimbarea lui. 21 Voiam doar asa, o idee. Poate raman la acest nick, mie una imi place, nu stiu de ce va sperie.

Da nu trebuie sa ne asculti parerile. Daca tie-ti place, lasa-l...
A vazut cineva Touch?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aly

Da, tu apparently.

Buns and Daria, where are you? -.-
Nu, am vazut doar episodul pilot. Vroiam sa aflu o parere.. ._.