Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Mare 24? Eu, Aly, DiZ, Cyber si restul suntem fosile atunci 24
Spre deosebire de mine, este mare 21 Nu am vrut sa zic nimic aiurea, voi sunteti si mai mari, nu fosile... Bunica incepe sa ajunga asa -.- 21
(25-06-2012, 07:50 PM)Saravis A scris: [ -> ]Aw, ce mare eşti, Arae 24 Baftă pe de acum, na, că poate uit ...

EDIIIT: Da, dar mie mi-e frica la matematica.. Speram sa iau mai sus de 9,50, ca sa-mi permit s-o dau în bara *lucru sigur* la matematica. Dar acum fie ce-o fi, nici că-mi mai pasa ce se mai intampla dupa miercuri 21

Eh, e cam imposibil sa nu iei tu punctajul maxim la compuneri. Da, ar fi fost mai bine -.- Dar nu ma plang, se putea si mai rau... Sa ne dea asa, mai usor si la matematica si eu sunt fericita.

Depinde ce profi iti corecteaza examenu. Unii sunt chiar zgarciti cu punctajul, au tot felul de idei fixe si ciudate, mai ales cand vine vorba de compuneri. Am dat peste astfel de specimene, e ciudat si iritant. Ma rog...

Si eu speram sa fie cat se poate de okay la romana ca sa n-am stres la mate, dar deh, e viata vreodata usoara? Not really. Stau si ma gandesc ca subiectele de anul trecut au fost asa simple, puteai sa nu inveti nimic inainte, doar sa fi fost atent pe parcursul anului si era okay.
Fingers crossed pentru mate.
Si da, dupa miercuri nici mie n-o sa-mi mai pese. Bye bye Romania.
Eh, sper sa nu dam de vre-unu' din acesta. Mai bine, nici sa nu fie prin comisii asa specimene.
Da, subiectele de anu' trecut chiar au fost usoare, dar deh, ce să mai cobim atata. Am avut noi noroc sa avem acest subiect.
Yeah, finger crossed. Multa bafta!

Aly

Lol, voi vreti 9.5 la capacitate and such... noi vroiam 5-ul si dadeam petrecere daca luam 8 sau 9 24) Ce s-au schimbat vremurile...

Acum chiar sunt subiecte usoare. Nu stiu exact ce era pe-atunci, dar ne-au spus-o si profesorii: acum e nivel mediu, ca oricine sa ia peste 5.
(25-06-2012, 08:03 PM)Narnia A scris: [ -> ]Lol, voi vreti 9.5 la capacitate and such... noi vroiam 5-ul si dadeam petrecere daca luam 8 sau 9 24) Ce s-au schimbat vremurile...
Depinde de scoala.... acum un an cand am dat,ma uitam ca panicatu' la subiecte sperand sa iau peste 5.
*argh,cei care au luat 8 na-u dat party...*
Acum un an? Subiectele de atunci au fost la acelasi nivel cu tezele de la clasa. Nimic complicat.
(25-06-2012, 08:10 PM)History A scris: [ -> ]Acum un an? Subiectele de atunci au fost la acelasi nivel cu tezele de la clasa. Nimic complicat.

I know,toti au zis cau fost usoare. -.- dar na cine a avut chef sa invete,mai ales la mate,na luat nimeni mai mult de 6-7 ( de la mine din clasa).
Bafta celorlanti care dau!
Nu se compara tezele cu capacitatea, mai ales ca dai doar pe materia de jumatate de an, sa fim seriosi. Am fost penultima generatie care a dat capacitatea si ca sa iau 9 la mate, 9 la romana si 9.85 la istorie n-am iesit din casa tot anul 21.

Si dupa care in liceu n-aveam stres sa invat ca le prindeam din clasa 106

Nu inteleg cum unii au curajul sa pretinda ca tezele de generala si cele de liceu sunt examene 22 Nu stiti ce e ala un examen nici daca va loveste in fata. Ca tot ii aud pe unii si alti ca vai am examene.


Ahahaha, let me laugh -.-