Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
(13-06-2012, 05:15 PM)Little One A scris: [ -> ]La POTM doar tu si Bunny -Arya- mi-ati trimit pozele + eu care oricum voi participa la fiecare editie. S-au inscris mai multi 2

Mai sunt 5 zile totusi, poate mai trimit poze
(13-06-2012, 05:15 PM)Little One A scris: [ -> ]La POTM doar tu si Bunny -Arya- mi-ati trimit pozele + eu care oricum voi participa la fiecare editie. S-au inscris mai multi 2

Ti-as trimite dar nu gasesc nici gandaci nici gay 39 Chiar imi da ceva de gandit tema si cred ca o sa ma reorientez spre altceva....Oricum eu abia astept sa vad pozele

Aly

(13-06-2012, 03:42 PM)Arae A scris: [ -> ]Stie cineva de unde pot descarca microsoft word 2007? Caut si nu gasesc nimic bun.

Ai cont de filelist... ia 2010 ca e mai bun ca 2007.
Somn de la 5:30 la 6 ( dimineata ), I feel so damn restless.
Somn. Somn. Somn. Nyaaaan.
Lol, se poate stie cine participa, singura persoana care va stii a cui sunt lucrarile sunt eu. Pana acum ii am anuntati sigur pe Rox, Claudiu (Cyber) si Reich (Sovereign), nu stiu sigur daca si Diz, n-am apucat sa vorbesc cu ea.
Llamelor, inscrieti-va si la SOTM/MOTM ca avem acolo doar 3 respectiv 4 persoane participante. Iar reduc maximul de lucrari votate la 2?
Eu ma mai bag la POTM. Am baza facuta, mai trebuie doar fotografia.
La POTM eu aveam fotografia de ceva vreme, la SOTM si MOTM... well, ajung acasa la 7-8, cand pisici sa mai fac si alea 21 O sa incerc, Ana, dar nu promit
Lia, sa zicem ca tu ai trecut cam de multicel de varsta de 15 ani si nu mai ai timp. 21 Dar restul? Vreau sa inteleaga ca nu trebuie sa se incadreze in nu stiu ce standard, trebuie doar sa aiba putina imaginatie, nu conteaza ca nu stiu decat sa puna un render pe background. Cum am pus mana pe Photoshop am si participat la SOTM-urile de pe Zup, chiar daca toti erau pe atunci pro.
His', vezi ca la SOTM schimb sig-ul ca e oribil, 'kay 5?
la MOTM las asa 9