Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Lia, cica poti muri de la tigari. Doamne fereste 21
Cat e benzina acolo 65
Adauga o fantana de ciocolata, fistic, ceai verde si un pachet de Oreo.

*asta a fost random, nu ma bagati in seama*
Si ce daca? 10 Te simti apt sa imi tii prelegeri? Save me the bullfrog. Mai vorbim cand duci viata pe care o duc eu. Ce fac eu acum in 20 de ani imi aduce reumatism de cel putin un tip si dureri de spate, inseamna ca nu mai lucrez sau ce?

1,37 - 95 unleaded

Eu mancam bezele scufundate in 'apele' fantanii aseara 65. Au mancare asa buna acolo 8
Bezele in ciocolata? Tort cu nuca si ciocolata, cu munti din bezea deasupra.
I liked Emilia Clarke as Daenerys, and Daenerys as AsoIaF character before it was cool. -.-

Hmm, baklava, chocolate sponge cake and chocolate dipped marshmallows with strawberries 8
Aseara eu am facut-o pe Aly din nou rosie si i-am schimbat numele. Lia, tu nu cred ca vazusesi, dar isi pusese numele "doesn't matter", afurisita! Era sa fac infarct din cauza ei 68.

Apropo, vreau si eu o fantana de ciocolata, am mancat o singura data capsuni cu ciocolata la deschiderea marelui Mall din Pitesti, dar dupa au scos-o T-T
Fantana e optionala, ciocolata, capsuni, fistic si bezea s-avem. 4
Stiu ma, mi-a zis Aly aseara ca i-ai dat iar permisiunile 10. Oricum lui Reich eu i-am dat un sut undeva ca deja ma enervase in draci.

We can make S'Mores 65
Uhm, in ce sens i le-a dat Daria? o,o
Am cautat si eu S'Mores, putem sa punem si fistic? :3
Oh God... nu mai vreau sa aud de mancaruri o vreme sau alte bunatati 22 Don't wanna eat. -.- (Daria, taci -pentru orice eventualitate i mean-).