Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Stie cineva unde pot vedea online Ringu, cu traducere in romana daca e posibil. Caut de ceva timp si nu gasesc nimic bun >_<
M-am apucat sa ma uit la Game of Thrones. Am vazut sezonul 1 ieri <3 21

Aly

After a nice conversation with lovely "my truth is the only truth" I've decided that this DUMB, AUTIST, STUPID person that's me, doesn't need anything to do here so therefore I'm leaving.

Meet your new SMART, GENIUS AND KNOW IT ALL admin, Sovereign.

Pardon, am uitat ca sunt si infantila si hiperactiva.

mda, macar daca tot sunt insultata sa si dovedesc ca sunt.

Yes, the ban is for real.

The post under me just proves my point. Quoting someone "let them be, they're a bucnh of idiots! they don't deserve Aly !" that's why i quit.
De ce exagerati si va prostiti in halul asta? Va place sa iesiti in evidenta si va autobanati ca sa ce...? Pana la urma asta e alegerea voastra, nu cred ca vine nimeni sa va ia de mana si sa va implore din tot sufletul sa va scoateti banul.
( am vorbit la plural pentru ca asa am simtit nevoia )

EDIT: Sovereign, felicitari pentru noua functie.
EDIT2: Nu, doar ca te banezi brusc, fara sa spui nimic si normal ca pare foooarte, foarte ciudat si chiar nu inteleg ce vrei sa demonstrezi prin asta. Singurul lucru ce-mi vine in minte este ca vrei sa iesi in evidenta. Am I right?
Daca nu e asa, atunci nu ai mai fi pus tot ce se afla inainte de "Meet your new SMART, GENIUS AND KNOW IT ALL admin, Sovereign. ". Am I right again?
Multumesc, insa eu consider ca este mult mai important sa ii multumim lui Aly pentru munca depusa de-a lungul timpului. Ea a fost cel mai devotat membru al staff-ului si a continuat sa se dedice acestei comunitati, chiar si in ciuda faptului ca multi nu ii dadeau respectul cuvenit.

Acest lucru ma duce cu gandul la urmatorul citat, rostit de Scipio Africanul in timp ce pleca in exil:
"Tie, popor ingrat, nu iti va ramane nici macar cenusa mea."

In concluzie, inchei prin a spune: Multumesc Aly pentru functia acordata si pentru devotamentul tau acordat acestui forum.
(25-06-2012, 12:37 AM)Sovereign A scris: [ -> ]Multumesc, insa eu consider ca este mult mai important sa ii multumim lui Aly pentru munca depusa de-a lungul timpului. Ea a fost cel mai devotat membru al staff-ului si a continuat sa se dedice acestei comunitati, chiar si in ciuda faptului ca multi nu ii dadeau respectul cuvenit.

Nu am spus ca Aly nu merita toate multumirile pentru munca depusa, ba chiar a facut multe pentru zup si ar fi trebuit sa fie mai apreciata, dar cine spune ca nu e? Am dat un edit la postul de sus si m-am exprimat mai bine.
Oh shut up Kanky, Reich, nu esti admin si nu vei fi vreodata, zi bine mersi ca nu ti-am dat ban. Thank you.

Si acum ma duc sa ma culc, este 2 dimineata, abia am venit de la munca si in 5 ore trebuie sa ma duc la celalalt job. Nu am nici timp nici chef pentru cacaturi si idioteniile lui Reich.

Scumpule, ne enervezi, ce nu intelegi? Nu-ti ajunge ca ne freci creierii pe mess in fiecare zi? E pe forum nu ai nicio sansa. Nu vei fi admin decat daca plec eu si te va pune Bogdan, iar eu nu am de gand sa plec si ma indoiesc ca Bogdan ar face asa ceva.

Danke.
Uhm, bine, ce s-a intamplat aici? Aly pleaca, Sovereign admin, Kankrosas si Lia nee-chan undeva la mijloc? T_______T
(25-06-2012, 12:25 PM)History A scris: [ -> ]Uhm, bine, ce s-a intamplat aici? Aly pleaca, Sovereign admin, Kankrosas si Lia nee-chan undeva la mijloc? T_______T

Drama? O_O

EDIT: Aly nu pleaca. Mereu a spus ca pleaca, dar a ramas cu noi... Deci nu va faceti griji in legatura cu ea. Asa-i aly?
Nu pleaca Aly, Sovereign aka Reich nu e admin, si eu am ajuns acasa dupa aproape 12 ore de munca in plina cearta intre astia doi. Reich are talentul de a isi declara subtil, dar indeajuns de evident complexul de superioritate, la care se adauga ca din topor si principiile dubioase. Pe langa celelalte lucruri extrem de bizare. Iar Kanky se baga aiurea ca na, unii mozi au cam inceput sa uite de respect.

We don't disrespect you when you talk to us about your trivial teen bullshit, right? So don't you dare judge us. K10xbye -asta zis la general, nu am pe nimeni in vizor momentan :3

Doamne, de ar trece si ziua asta... e 13 si eu sunt lesinata de somn 24 am dormit vreo 3 ore. Data viitoare nu ma mai opresc la MC, indiferent cat de foame imi e chit ca la 2 dimineata nu mai e altceva deschis. Inca 5 ore...

Never again two jobs... nevur!

Ah, in cateva ore aflu daca am luat jobul nou sau nu 17

A fost misto ieri sa lucrez iar cu frate'miu si cu Gergana <3 Dar frate... petrecere de 200 de persoane pentru un copil de 1 an?? Cu clown si trupa si sculpturi de gheata si fantana de ciocolata :/

Macar am bani de tigari si benzina acum 24

Edit:

And dopamine, you should read the books 15 AsoIaF be awesome, mon.

Cati putini useri scriu aici >.<