Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
http://www.youtube.com/watch?v=-RP19fnff_c
De la y ( mereu scriu y cand vreau sa intru pe youtube ) m-a trimis la un fel de scurt-metraj dubios cu o tipa iesind din spatele unor turturi, apoi la JB - Baby Chipmunks Version si in final la Chipettes. Oh boy, youtube is awesome.
Vreau o veverita care sa ii tina tovarasie viitoarei bufnite pe care mi-o voi cumpara intr-o zi. :3
Bufnitele nu mancau veverite? Sau erau sobolani de camp? o,0
Oricum, arata ca niste sobolani cu mai mult par, si mult mai dragute.
Subiectele au fost chiar interesante, mi-au placut si textele alese, insa a fost un exercitiu ciudat, care poate fi interpretat. O parte zic ceva, o parte altceva. Sa vedem cum o sa puncteze. In rest, am gresit o functie sintactica si restul cred ca am facut bine.
Ar fi bine sa dureze atata. Daca nu, ii sacai eu pe viitori boboci pe urma si mai rau 21
Ha, am scapat si eu de asta, de la anul nu mai sunt boboaca de 14 ani. Smile Ce texte v-au dat?
Ryuu, bufnita mea o sa manance doar fistic si o sa doarma langa veverita si hamsterul pe care mi-i voi lua. :3
(25-06-2012, 07:44 PM)History A scris: [ -> ]Ryuu, bufnita mea o sa manance doar fistic si o sa doarma langa veverita si hamsterul pe care mi-i voi lua. :3

Bafta! O_O
Iii, bine de tine :3
Ne-a dat un fragment din primul volum din Ciresarii şi la partea a doua despre e-book. A fost interesant, subiecte despre lectură şi carti. Mie mi-au placut.
La anu ma asteapta bacul 22
---------------------------
21 Sper sa am noroc. Poate-mi iau una de jucarie.
[Imagine: funny-owl-tickles-talons-540x405.jpg]
Aww.
Saravis A scris:Haha, si eu tot predicativa am pus... Sper sa accepte ambele variante, sau macar sa puncteze jumatate. Sigur se va discuta chestia asta la comisie.
In rest ai facut tot? Eu am gresit o functie sintactica -.- Mult succes la matematicaaa!

Da, sunt sigur ca se va discuta in momentul in care se vor corecta. Daca nu modifica aia baremul oficial, who cares? Doar n-o sa ne indobitocim dupa oameni care n-au habar sa faca subiecte. :]

Erm da, am facut tot in rest, sper sa le placa ce-am scris pe la compuneri... meh. A fost relativ usor, poate ca se putea si mai rau. Mai bine ne dadeau sa scoatem subiecte in genitiv si dativ.

Mult succes si tie la mate, sper sa fie okay, altfel am dat de dracu. :]
Aw, ce mare eşti, Arae 24 Baftă pe de acum, na, că poate uit ...

EDIIIT: Da, dar mie mi-e frica la matematica.. Speram sa iau mai sus de 9,50, ca sa-mi permit s-o dau în bara *lucru sigur* la matematica. Dar acum fie ce-o fi, nici că-mi mai pasa ce se mai intampla dupa miercuri 21

Eh, e cam imposibil sa nu iei tu punctajul maxim la compuneri. Da, ar fi fost mai bine -.- Dar nu ma plang, se putea si mai rau... Sa ne dea asa, mai usor si la matematica si eu sunt fericita.