Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Eu ma stresez de salariu si program nasol,iar ei se streseaza ca propozitia aia e subiectiva sau predicativa din ce am vazut acum la tembelizor.
TROLOLOLO

Cat era subiectul ala?2 puncte?
Razvi, I second you with that. Eu nu stiu cum sa imi mai platesc datoriile enorme cauzate de examene. Ma intreb ce o sa faca in momentul cand o sa aiba locuri de munca. O sa-si piarda capul cred.
Lia, nu-ti pot raspunde la pm din nefericire. Imi cam apare o afurisita de eroare.

edit: ah, gata, scuze. Am tastat cu bratara - dafuq ?! o.o - un caracter dubios. Mea culpa 4.

Aly

(25-06-2012, 08:32 PM)Biersack A scris: [ -> ]
(25-06-2012, 08:30 PM)Arya A scris: [ -> ]Reich NU avea permisiuni de admin, asta inseamna ca nu putea face absolut nimic. Hai sa schimbam subiectul bine?

Pai tocmai asta ziceam si eu, daca Reich NU avea permisiuni de admin, atunci cine a banat-o pe Aly?
Nu inteleg de ce nu poti spune direct numele. Am impresia ca se cam evita intrebarea.

Ok, schimbam subiectul.

Eu l-am pus pe reich admin, mi-am schimbat nickul in "doesn't matter" si mi-am banat contul, dar nu am fost atenta si am uitat sa ii dau admin permissions. A venit Daria care si-a adus aminte ca avea parola de la back up account si mi-a pus iar Narnia la username si grupul de administrator. That was all. Nobody banned me.


@RazVan, probabil, 2 puncte din 100. Lol. 30, 30, 30 + 10 din oficiu.

Aly

(25-06-2012, 08:51 PM)Arya A scris: [ -> ]Razvi, I second you with that. Eu nu stiu cum sa imi mai platesc datoriile enorme cauzate de examene. Ma intreb ce o sa faca in momentul cand o sa aiba locuri de munca. O sa-si piarda capul cred.

Eu n-am bani sa dau licenta si nici nu indraznesc sa-i zic mamei ca s-au dus din bani deci pana miercuri trebuie sa mai fac o licenta ca sa fac rost de bani. Ea sa scrie ei peste 100 de pagini de not copy paste, drame X_X
(25-06-2012, 08:02 PM)Narnia A scris: [ -> ]Lol, voi vreti 9.5 la capacitate and such... noi vroiam 5-ul si dadeam petrecere daca luam 8 sau 9 ) Ce s-au schimbat vremurile...

Si eu am dat capacitatea acum multi ani si am luat note destul de maricele. Cred ca depinde si de cat de mult iti place generala si ce-nveti prin ea 10
Eu inca incerc sa dau de subiectele de astazi de la romana. Am gasit pe un site dar nu functioneaza. Ma poate ajuta cineva, onegai? 108
(25-06-2012, 08:49 PM)James Dean A scris: [ -> ]Eu ma stresez de salariu si program nasol,iar ei se streseaza ca propozitia aia e subiectiva sau predicativa din ce am vazut acum la tembelizor.
TROLOLOLO

Cat era subiectul ala?2 puncte?

Or avea si ei timp sa se streseze de salariu si program nasol. Tu ai fost ca ei, ei n-au fost ca tine , spare the kids

Nu am fost ca ei 10, eu aveam probleme mai importante decat daca iau 9.50 in examen, sau 9.60 sau 10 sau rahat. Eu deja ma stresam cu munca din clasa a 10a pe langa altele. Vorbesc din experienta nu sa ma aflu in treaba si doar ca am cativa ani in plus. Mi se par chestii triviale, dar ma rooooog. Buhuhu.

They can spare me the drama
Eu am trait alte vremuri,ei primesc totul ca niste bebelusi.
Se agita cu petitii pentru un amarat de subiect,mai au un pic si urla pe strada JOS USL,ca doar e un usl-ist la minister.Cand o sa dea de viata,o sa-i loveasca in cap si nu o sa se mai trezeasca.Copii nu trebuie speriati,ci trebuie invatati ca viitorul nu le ofera decat RECESIUNE si eventuale razboaie comerciale.Smile