Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hai ma... fii serioasa, ca nu te trimite nimeni intr-un sat ca nu-s batuti in cap sa te mute, si nu va mai fie atata frica provincialilor ca vine cineva de la tara si va fura locurile pretioase. Pe ce planeta traiti unii din voi?

Saravis tu parca vroiai sa mergi in Brasov la liceu sau ceva? Cunosc Brasovul bine, si sunt peste 15 licee bune acolo.

Nu inteleg ce legatura avea argumentul tau de mai sus, in conditiile in care noi consideram ca tu stii mai mult de 3.50 nu?
(25-06-2012, 09:52 PM)Arae A scris: [ -> ]Hideti sa mai schimbam subiectul. Ne-am intins pe 3-4 pagini ._.'
Ce filme ati mai vizionat? Ce ati mai facut voi pe canicula asta?

Eu nu m-am mai uitat la nimic decat ce a mai fost la televizor. Ah si voiam sa vad Femeia in Negru, filmul acela horror. Am auzit ca in ultimele 30 de minute faci pe tine de frica.
Acum voiam sa ma duc sa termin Uraboku. Mai am timp saptamana asta sa mai vad ceva, ca apoi ma duc la tara unde e adio tehnologie ( net, telefon ).
Concurenta = stres degeaba doar sa demonstrati ca nu sunteti mai prejos. Nu aveti pe ce irosi timpul liber, nu?

O sa va dati voi seama mai incolo, cand va fi mult prea tarziu.
(25-06-2012, 09:55 PM)Arya A scris: [ -> ]Concurenta = stres degeaba doar sa demonstrati ca nu sunteti mai prejos. Nu aveti pe ce irosi timpul liber, nu?

O sa va dati voi seama mai incolo, cand va fi mult prea tarziu.

Ai mare, mare dreptate, Lia, dar cum e pentru un copil a carui mama ii tot spune " Tu de ce nu poti si ala poate? "
E dureros, mai ales cand stii ca poti, insa cu mult stres. Uite, de aia imi cade mie parul. 21
(25-06-2012, 09:56 PM)Biersack A scris: [ -> ]Ai mare, mare dreptate, Lia, dar cum e pentru un copil a carui mama ii tot spune " Tu de ce nu poti si ala poate? "
E dureros, mai ales cand stii ca poti, insa cu mult stres. Uite, de aia imi cade mie parul. 21

Asa cum degetele nu seamana intre ele, nici oamenii nu seamana. Crezi tu ca poti, dar de ce sa iti faci peri albi de la o varsta asa mica?
Am un profesor de matematica cam de 23-26 ani si are multe fire albe.
Firele albe apar si din alte cauze,mult mai nasoale decat stresul de la servici. Smile
Eu am fire albe lol, tine si de ereditate si mediul in care traiesti, plus experientele la care esti supus. Nu tine doar de stres, care dupa liceu e inevitabil imi pare rau sa va anunt.

Cat despre parinti aici e si mentalitatea ingusta, dar nu vreau sa intru in polemici pe subiectul 'parinti' ca ma apuca toate pandaliile.
Fratilor, la liceu nu o sa va mai arda sa aveti medii de zece, credeti-ma. Eram una dintre elevele bune la fizica in generala si anu' asta cu chiu cu vai am reusit sa iau mult slavitul cinci.

Da, la Brasov. Initial vroiam pe mate-info, dar anu' asta mi-a dovedit ca nu e de mine, deci am ales Unirea, filologie, bilingv engleza.
Biersack, si la mine fac parintii exact la fel 21
Eu, fratilor, v-am lasat. Ma duc sa termin animeul.
Cand ma intorc, poate gasesc un topic nou. *wink*