Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Haideti sa schimbam subiectul /facepalm

Care a citit ceva de Kafka sau Asimov? Am chef de o discutie
Bun, deci ori calculatorul meu de pe telefon nu mai functioneaza, ori al dirigentei. Mi-a iesit media anuala cu 0,10 mai mult decat ma asteptam. Stiu, nu e foarte mult, dar cu ocazia asta am luat premiul asteptat. Yeah, baby b-)
Am devenit obsedata sa am cat mai multe diplome... sunt importante, nope?

PS: Minunate lucrarile de la POTM. Felicitari participantilor.

Aly

(20-06-2012, 11:02 PM)Kankrosas A scris: [ -> ]Bun, deci ori calculatorul meu de pe telefon nu mai functioneaza, ori al dirigentei. Mi-a iesit media anuala cu 0,10 mai mult decat ma asteptam. Stiu, nu e foarte mult, dar cu ocazia asta am luat premiul asteptat. Yeah, baby b-)
Am devenit obsedata sa am cat mai multe diplome... sunt importante, nope?

PS: Minunate lucrarile de la POTM. Felicitari participantilor.

Really? Sorry hun, dar toti iti vor cere diploma de Bac sa vada ca il ai luat si in rest, licenta/masterat/etc e apa de ploaie ca ar trebui sa te plateasca pentru ca ai studii superioare si nu le convine si te incadreaza ca ai doar diploma de Bac. La fel cu toate celelalte diplome, doar bac-ul conteaza 21)
Sunt importante daca ai de gand sa dai la o universitate in strainatate, de gen Anglia sau mai stiu eu ce, dar si acolo, doar cateva conteaza.
Diplomele care le primesti la sfarsitul anului nu sunt importante, nu o sa intrebe nimeni de ele niciodata. Dar daca castigi vreun concurs sau olimpiada, sau daca te oferi ca voluntar pentru ceva, diplomele alea te pot ajuta sa intri la vreo facultate din strainatate.
Inel cu bufnita, lalalalalala. <3
Cat am cautat unul..
Finally! I'm sooo back :]] Si sper sa intru pe forum mai des. ^^

Si eu am inel cu bufnita. O.o



pooost scurt.scurt.scurt.
Legat de discutia de mai devreme cu coliva, mi-am amintit de clasa a 7-a cand erau in voga glumele cu morti, coliva etc.
"Nu mi-am scris la romana. Ma omoara aia." -> "Mancam coliva? "
Nu vad persoana care ar considera glumele astea amuzante in vreun fel.
Doamne, a fost o simpla gluma O.o
Nu inteleg de ce va luati toti de asta.