Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Llama, llama, mushroom, damma
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Lia, nu mai sterge posturile. Dupa iar vin si spun ca sunt sterse asa la nimereala ca nu au gresit cu nimic. Le dau edit si astept 1-2 zile, apoi sterg....
Le-am trimis deja prin PM ce inseamna spam si sa nu mai faca si am fost ignorata. Ryuu. nu-mi spune mie cum sa-mi fac treaba, bine?

Du-te si ocupa-te tu de sectiunile tale, ca oricum nu te-am vazut sa faci ceva in ultima vreme. Si nu ma refer la sters spam.

Scuze de tonul artagos, dar nu ma calca pe nervi te rog.
(21-06-2012, 05:08 PM)Arya A scris: [ -> ]Du-te si ocupa-te tu de sectiunile tale

Pai era sectiunea mea...
Vai doamne,dezastru .
M-am apucat de citit o mizerie de carte,dacia secreta.
ORIBILA!!!!!FERITI-VA DE EA CA DE ... PUNETI VOI CEVA AICI.
Vreau toate medalile scoase. Se poate?
dffghafgfdfhsfghg
Um, de ce vrei medaliile scoase O.o?...

Era sectiunea ta, dar mai ai si altele, editurile nu functioneaza Ryuu ca nu le vede nici naiba, si apoi tu uiti, eu uit si raman posturile spam drept exemplu pentru alti useri noi.
What's with all the fighting lately ?46
Nea James Dean, incarca 'M-am hotarat sa devin prost'. Eu am inceput 'The Cather in the rye' si m-am indragostit instant. Also... ca tot am ajuns la dragoste: http://www.youtube.com/watch?v=ZjxcxS1uTkQ THIS !
The fighting? Useri noi care se cred prea importanti si daca le atrage cineva atentia si le vorbeste frumos considera ca e ok sa-si bata joc de persoana respectiva ca daca ea face ceva atunci e vrajitoarea urata care a speriat vestul.

Eu citesc povestile scurte ale lui Asimov, sunt multe... vreo 500 si ceva de pagini 21, dar am citit carti si mai lungi 39
Multe ? Niciodata nu conteaza asta 33 Eu n-am mai citit nimic de Asimov de cand eram in generala :O

Anyway... tot timpul o sa se intample asa. Pentru ca atunci cand cineva e certat, automat devine victima, iar cealalta persoana devine 'bad guy'. Apoi intra in discutie subiectivitatea si tu devii 'vrajitoare'. Oamenii nu prea pot vedea lucrurile in ansamblu cand nu au fost niciodata pusi in situatia celuilalt. Inteleg...
Vazusem cearta cu 'L' si m-a facut sa intreb. Seamana putin cu anumite situatii din League of Legends... Cred ca numai eu puteam sa ma gandesc la asta 21 Dar n-o sa stau sa explic ca ar fi jignitor pentru unii probabil :/
Nu inteleg de ce ai citit Asimov in generala.Daca ai citit Zeii insisi,atunci mai mult ca sigur nu ai inteles absolut nimic.

Poate e cineva interesat,tocmai ce a scos nemira inca o carte a super(mediocrului)autor Stephen King.