Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Vampire school
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Eli:
Am inceput sa rad,in timp ce luasem un pahar in care aveam putin vin si am inceput sa beau.Toata lumea ne observa pe noi doua,si erau atrasi cu totii ca un magnet.Am mers pe langa,si am inceput sa rad cu Amy,iar apoi am vazut cum o anumita persoana ma fixa cu privirea,insa prin multime nu mi-am dat seama cine e.Am ignorat sentimentul si am inceput sa dansam.Am incercat sa imi misc corpul usor,insa deja toata lumea ma analiza.Pana sa mai dansez,paiata aia roz se apuca sa cante cu glasul ei de maimuta.Toata lumea isi punea mainile la urechi,insa eu enervata am dat-o la o parte si am luat microfonul.Toata lumea ma vedea,insa am inceput sa cant usor,iar toata lumea ma aclama.
http://www.youtube.com/watch?v=ADBKdSCbmiM&ob=av2e melodia cantata.
OOC:kitsune
Amy:
Cand Eli termina de cantat vreau sa le dau celor din jur o melodie care sa-i si sperie , dar care sa ii si una pe un ritm ami lento. Ma urc pe scena si iau microfonul apoi incep sa cant:
http://www.youtube.com/watch?v=XfI7gSO-F...ature=plpp -melodia
OOC: Ciufy hug
Eli:
Incep sa fluier catre Amy,canta super bine,insa luma era putin speriata dar imi urma gestul.Dupa ce termina de cantat,am urcat pe scena,si am aclamat-o de sus.M-am uitat in jur,si am vazut cele doua paiate:aia pitzi si cealalta emo cum se uitau de sus la noi,de parca am fi fost niste gunoaie.Asta m-a scos din sarite,si am luat inca un microfon si am atentionat-o pe Amy,stiind ca imi poate citi gandurile.Lumea striga in cor:Bis,bis,bis!
-Ok lume,asta e pentru voi si pentru cei care nu ne suporta.Am inceput sa cant,in timp ce am luat o chitara si am inceput sa cant.Amy ma acompania,intr-un duet grandios.Cele doua scorpii mureau de ciuda.
Melodia cantata:http://www.youtube.com/watch?v=eMOIUUS8GWo&ob=av2e
OOC:kitsune
AMy:
Dupa ce am terminat si acest cantec toata lumea murea dupa noi , dar scorpiile alea doua se uitau cu ciuda la noi. Enervata la culme le-am controlat sa se sarute in timp celumea se uita la ele , apoi am vorbit in microfon:
-Ei bine si lesbiencele cica erau permise prin lege.
Am inceput apoi sa rad impreuna cu toti.
OOC: Ciufy
Eli:
-Viva la chica gay!am inceput sa zic in timp ce ceilalti radeau,iar ele se uitau ca japonezii la bomba de la Hiroshima.Dupa o astfel de criza de ras,m-am dat jos putin de pe scena sa imi iau un pahar de vin,mi se uscase gatul de la atata cantat.Criza de ras continua,insa cand cele doua au ajuns sa cada una peste alta,am scuipat vinul din gura de atata ras.
OOC:kitsune
Amy:
-Ia te uita! Jos textilaaa!
Am inceput sa rad si am mers sa iau un pahar cu vin rosu , dar abea daca puteam sa-l beau deoarece muream de ras nu alta!
OOC: Ciufy hug
Eli:
Deja cand au ajuns pe jos,erau numai in sutien.Eu deja incepeam sa dau usor din solduri si sa zic:You can leave your hat on!
Amy a inceput sa rade cu zgomot,iar ceilalti la fel.Intre timp,nebuna aia roz zicea:
-Ajutooor,va rog ajutati-ma!
Am inceput sa rad diabolic.Feels so good being bad!
OOC:kitsune
Amy:
"Eu nici de a dracu nu desfac vraja asupra emuistei!" Ii spun eu lui Eli apoi vazand ca fetele cam scapasera si de sutien iau din nou microfonul si vorbesc:
-Rog baietii care sunt pasionati de yuri si fetele in caz ca exista sa faca mii si mii de poze. Rog in special tocilarii sacaiti de pitiponcita roz in timpul anului. Iar acum sa vedem ce puteti scumpelor!
Zis si facut toti cu telefoane de ultima generatie faceau la poze in continuu ba chiar si filmau , iar eu nu ami puteam de ras.
OOC: Ciufy
Eli:
Am luat o tigara in gura,si am inceput sa fumez linistita.Am inceput sa si rad cand un tip i-a spus tipei roz:Zambeste darling!
Radeam mult si dragut,insa cand prietenii emokidei au inceput sa cante ca disperatii,nepasandu-le de prietena lor au inceput sa urle crezand ca fac o adevarata muzica gothic-symphonic insa prostii,duh,cred ca si cainii canta mai fain ca ei.M-am enervat si am urlat catre ei:
-Ba cultu prostilor,plecati naibii de acolo ca stricati distractia!
ooc:kitsune
AMy:
-Emo kids luati naiba o sticla pe care sa v-o puneti in gat apoi incercati sa cantati ca o sa o faceti cu siguranta mai bine!
Zic apoi iau o tigara dintr-un pachet ce il aveam la mine , in sfarsit am gasit si eu ceva util in buzunare , o aprind , iar apoi observ ce se mai intampla..
OOC: se stie
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44