Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Vampire school
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Amy:
Privesc indiferent la cea ce facuse invitatia.
-Mdea , probabil ar fi bine sa mergem, dar fara multa intrebari.
Zic in timp ce ma ridic de pe scaun.
Chloé Esme Jacqueline Le \'Jardoneux

Am izbucnit in ras,se pare ca nu eu eram singura...ciudata de pe aici,tipa intunecata,razbunatoare si gata sa ucida tot ce ii statea in cale.Mi-am lins buza superioara cu limba si i-am spus Elizabetaei la ureche:
-Nu esti singura de aici cu temperamentul acesta,asa ca ce-ar fi s-o iei mai usor.Nu ma cunosti,nu te cunosc.Nu stii ce pot,si nu stiu ce poti,deci...

ooc: una din cele doua:]]]
Eli:
M-am enervat putin la soapta ei,insa imi abtineam furia cat de mult puteam.Incep sa rad si sa imi dezvalui coltii ascutiti.Incep sa rad,si ma uit atent catre ea.Ce sentimente are,crede ca era singura ciudata de aici.Se pare ca nu este asa draga mea!
-Huh,o plimbare nocturna nu suna prea rau,cred ca lui Snow ii este dor de mine deja.
OCC:Himi sau Ayame Naoko
Amy:
Nu ca imi pasa cine stie ce dar tipa ma calca pe nervi..Ma intorc catre fata noua:
-Deci gura mare ar trebui inchisa. Mi se pare mie sau o dai in stil roz?
OOC: oricare
Eli:
Ii soptesc usor lui Amy urmatoarele vorbe:
-Deja cred ca fierb de draci,si mai bine o dau in roz cu dracul decat cu oamenii de genul asta.
OCC:Ayame sau himi
Chloé Esme Jacqueline

M-am indepartat de ea,am ridicat spranceana dreapta,apoi le-am zis celor doua..
-Pai se pare ca am ajuns la o intelegere,hai ca iesim din biblioteca asta,mirosul cartilor imi face rau.Vedeti?! Asa este simplu,poate ne vom intelege...cine stie.. Si ma indreptam spre iesirea din biblioteca.

ooc: Mercy sau Amaya
Amy:
Intru in capul Elizabetei si ii vorbesc:
Ma calca rau de tot pe nervi si pe mine. Auzi cica plimbare? Ne-a stricat tot rasul cu globul!
Eli:
O puteam auzi limpede si clar pe Amy in capul meu,iar deobicei in situatii ca astea aveam deja o ofensiva si o defensiva bine pregatita.Ii spun in timp ce zambesc putin cam malefic:
-Ti-am zis ca eu am chef si de o bataie,poate fac rost de una,tu ce spui?
Ii asteptam raspunsul.
OCC:Ayame sau himi
Chloé Esme Jacqueline

Iesisem insfarsit in scoala.Oh,noaptea era asa de frumoasa,linisita.Intotdeauna imi place sa ies la o plimbare nocturna. Eram in fata lor,le simteam cum mosmaneau prin spatele meu,dar nu am bagat de seama.M-am intors foarte brusc deodata la ele si le-am spus
-Deci fetelor...spuneti-mi! aveti ceva curiozitati in legatura cu mine?

ooc: Mercy sau Amaya.
Amy:
Mi se parea ca fata asta se dadea interesanta iar asta ma exaspera.
-Sper ca nu te crezi o diva sau ceva in genul (pe un ton plictisit)
OOC: Himi sau Mercyd
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44