Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Nu sunt din Bucuresti. Totusi vad ca e mai dezavantajos sa vi cu masina personala 21. Ai instructiuni pentru a ajunge doar in cazul in care vi cu trenul sau autocarul... O sa incerc sa ma descurc. Mai intrebam pe acolo deca o sa ne pierdem 65
Ce model de ecuson preferati? (poll)

Dimensiunile vor fi de 9.0 x 5.7 cm si vor fi in total 63 de bucati (asta daca nu cumva reusesc sa stric cateva atunci cand vor fi decupate 21 )

Dimensiunile vor fi aceleasi pentru fiecare model, asa ca va puteti gandi de pe acum la modul in care le veti atasa, sau daca se gasesc suporturi speciale pentru ele.
Pai ce modele avem? Eu as recomanda ceva discret... Emblema site-ului intr-o parte si un fundal alb
(12-10-2010, 08:35 PM)deeaH2elen A scris: [ -> ]Pai ce modele avem? Eu as recomanda ceva discret... Emblema site-ului intr-o parte si un fundal alb

Era link in postul precedent, la Ce modele preferati >.<
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23986
Scuze. Nu vazusem lista. Okey, cred ca primul model ar fi potrivit.Din nou revin cu aceeasi intrebare: Cum sti daca cineva este membru sau nu?
Trebuia sa votezi acolo, nu aici.
Ti-am raspuns in acel topic, asta e mai bine sa se rezume despre discutii legate de Nijikon.
vin si eu la niji,
imi faceti si mie un ecuson ?Smile
care ati mai fost stie careva cat cosata cartile de yugioh de acolo? 21)
Foloseste acest topic: http://animezup.com/forum/showthread.php...991&page=1
Aici se discuta despre Nijikon 4
omigad, de la ora 11 dimineata vreau sa spun asta (XD) ..! mi-a cazut fata cand am vazut afisul in liceu si da, este adorabil and all colourful and and and..yes =ww=
-as vrea sa apara programul mai repede, sa vad cat de multe ratez daca plec mai devreme sambata, bietul om ce sunt...
o sa vin, o sa vin, chiar daca ma sperie lipsa de reducere pentru muritorii de rand.
-inca ma gandesc daca sa-mi fac o pancarta cu "wants.meet.new.people" sau nu ((= in caz de urgenta, fur un bloc nefericit de desen si o fac pe loc XD
-oricum ar fi, ma bucur pentru rabdarea mea. (!sper ca pancarta/blocul sa aiba succes..!!)
Am intrebat acum si se pare ca programul va aparea weekend-ul acesta.
Cel putin asa se preconizeaza 4
Cand se va afla programul Nijikon, vom face si noi un program, al activitatilor de la stand 4
Nu vor fi foarte multe, dar va rezervam si noi cateva surprize si concursuri 4
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25