Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2010

#81
Nu sunt din Bucuresti. Totusi vad ca e mai dezavantajos sa vi cu masina personala 21. Ai instructiuni pentru a ajunge doar in cazul in care vi cu trenul sau autocarul... O sa incerc sa ma descurc. Mai intrebam pe acolo deca o sa ne pierdem 65

#82
Ce model de ecuson preferati? (poll)

Dimensiunile vor fi de 9.0 x 5.7 cm si vor fi in total 63 de bucati (asta daca nu cumva reusesc sa stric cateva atunci cand vor fi decupate 21 )

Dimensiunile vor fi aceleasi pentru fiecare model, asa ca va puteti gandi de pe acum la modul in care le veti atasa, sau daca se gasesc suporturi speciale pentru ele.

#83
Pai ce modele avem? Eu as recomanda ceva discret... Emblema site-ului intr-o parte si un fundal alb
[Imagine: wqymg0.jpg]

#84
(12-10-2010, 08:35 PM)deeaH2elen A scris: Pai ce modele avem? Eu as recomanda ceva discret... Emblema site-ului intr-o parte si un fundal alb

Era link in postul precedent, la Ce modele preferati >.<
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23986

#85
Scuze. Nu vazusem lista. Okey, cred ca primul model ar fi potrivit.Din nou revin cu aceeasi intrebare: Cum sti daca cineva este membru sau nu?
[Imagine: wqymg0.jpg]

#86
Trebuia sa votezi acolo, nu aici.
Ti-am raspuns in acel topic, asta e mai bine sa se rezume despre discutii legate de Nijikon.

#87
vin si eu la niji,
imi faceti si mie un ecuson ?Smile
care ati mai fost stie careva cat cosata cartile de yugioh de acolo? 21)
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#88
Foloseste acest topic: http://animezup.com/forum/showthread.php...991&page=1
Aici se discuta despre Nijikon 4

#89
omigad, de la ora 11 dimineata vreau sa spun asta (XD) ..! mi-a cazut fata cand am vazut afisul in liceu si da, este adorabil and all colourful and and and..yes =ww=
-as vrea sa apara programul mai repede, sa vad cat de multe ratez daca plec mai devreme sambata, bietul om ce sunt...
o sa vin, o sa vin, chiar daca ma sperie lipsa de reducere pentru muritorii de rand.
-inca ma gandesc daca sa-mi fac o pancarta cu "wants.meet.new.people" sau nu ((= in caz de urgenta, fur un bloc nefericit de desen si o fac pe loc XD
-oricum ar fi, ma bucur pentru rabdarea mea. (!sper ca pancarta/blocul sa aiba succes..!!)

#90
Am intrebat acum si se pare ca programul va aparea weekend-ul acesta.
Cel putin asa se preconizeaza 4
Cand se va afla programul Nijikon, vom face si noi un program, al activitatilor de la stand 4
Nu vor fi foarte multe, dar va rezervam si noi cateva surprize si concursuri 4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)