Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Åži eu vin la Niji, deci ne vedem acolo.
Trebuia să merg şi anul trecut, dar a intervenit ceva şi n-am mai putut ajunge. Oricum, la ediţia asta vin mai mult ca sigur.

Şi ce să mai zic, de-abia aştept să vină octombrie mai repede.
Eu???? NUp! 21 (Sunt super competitiva dar unde trebuie)...sunt constienta ca sunt multi oameni mult mai buni ca mine...XD dar am muuuuncit pana l-am batut pe cel mai bun prieten la NAruto (de 4 ori si da este un record )...si cu tipul respectiv chiar ai de muncit !!! 21
Deeci...Zuppy10 ne vedem la zona de gaming.....(daca termin cu cosplay-ul si AMV-ul) 10[posturi unite]
Luli. Nu esti singurul/singura 21 eu ma pregatesc intens!!
O sa faci cosplay la Niji?
Nu ne povestesti si noua despre asta? Avem un topic special pentru asa ceva 4

P.S. Luli e fata, are acest icon [Imagine: Female.gif] in drept username-ului.
Pentru baieti am pus [Imagine: Male.gif]

Sunt adaugate special din acest motiv, ca si eu m-am trezit in situatia in care nu stiam daca am de-a face cu un baiat sau o fata 21
Ouch...scuze ..nu am stiu! Si da voi face cosplay impreuna cu sora mea...fiind primul an in care participam va fi ceva simplu dar frumos...sper sa placa juriului
Eu vin cu siguranta XD la niji,n-am ratat nici o editie si nici n-am de gand sa fac asta,pentru ca anul acesta mi-am propus sa mai incerc sa fac ceva nou pe langa cosplay 21,mai exact un stand cu diverse chestii gen props pentru cosplay,peruci coafate de mine,costume + alte surpize 4.
(02-09-2010, 08:49 PM)WolfSakura A scris: [ -> ]Eu vin cu siguranta XD la niji,n-am ratat nici o editie si nici n-am de gand sa fac asta,pentru ca anul acesta mi-am propus sa mai incerc sa fac ceva nou pe langa cosplay 21,mai exact un stand cu diverse chestii gen props pentru cosplay,peruci coafate de mine,costume + alte surpize 4.

GENIAL! Sa-mi pastrezi si mie cateva peruci! :X:X:X[posturi unite]
As avea si eu o intrebare: (ar putea sa fac o mare gafa dar imi asum acest risc)..am vazut comm-uri postate de un tip pe nume Kyo. Este acel Alex/Kyo/Bujie ....care a facut stand-up anul trecut???


ANDREEA XDXD
Dap, the one and only 4
Desi acum nu prea mai e activ, a fost unul dintre cei care ne-au ajutat pe mine si pe Marina sa punem bazele Animezup. De fapt, am fost patru pe atunci: Marina si cu mine, Cicudaf/Tickapa si Bujie/Kyo.

Daca vrei sa ii ceri autograf, vorbeste cu mine ca iti aranjez eu tot Zuppy04 Suntem prieteni de ani buni
Hmm...pey eu nu sunt obsedanta sau obsedata de cineva.Alex are o minte geniala(spune-i ca are 10 de la mine pt stand-up-ul de anul trecut)....hm...daca are chef si vrea...nu m-as supara daca mi-ar da un autograf...dar doar daca vrea..4 (scuze abuzez de punctele de suspensie)[posturi unite]
intreabare: Pana cand tine concursul Nijikon?>?? As vrea sa particip si eu doar ca sunr prinsa cu AmV-ul..si vreau sa astiu cam cand este data limiita.
La care concurs te referi?
Ca sunt mai multe 39
Staai...sunt zapacita. Reiau: Intrebam de data limita (am vazut ca site-ul organizeaza un concurs iar premiul va fi o legitimatie)
1 chestiune a fost explicata muult mai bine!

Intrebare(din nou): pe 23 octombie va avea un concert, intrebarea mea este daca va avea loc in acelasi timp cu Niji sau mai tarziu??[posturi unite]
Scuza-ma daca vorbesc asa de mult dar sunt super zapacita la ora asta! 21 fiecare trage de mine si eu nu vreau decat sa scriu linistita 21[posturi unite]
(30-08-2010, 07:51 PM)Yondaime A scris: [ -> ]
(22-08-2010, 09:34 PM)deeaH2elen A scris: [ -> ]Hey! 10 vad ca vorbiti de gaming...21 Zuppy02 am exersat atat de mult anul asta incat nici nu concep sa nu castig 21


3
Andreea XD

Draga Andreea... sa inteleg... ca TU...ACUM ... tocmai... M-ai... PROVOCAT?! [Imagine: hero.gif]

mey deliciosule mai vedem 3[posturi unite]
(02-09-2010, 10:12 PM)Flaw A scris: [ -> ]La care concurs te referi?
Ca sunt mai multe 39

um pey..(,,PARTICIPA LA CONCURSUL NOSTRU SI ANUL ACESTA POTI INTRA PE GRATIS LA NIJIKON"')
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25