Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
(26-10-2010, 04:14 PM)Teh A scris: [ -> ]@MIMI
Îmi pare rău că nu am stat şi la concursul de cosplay să îţi văd prestaţia

Ia stai aşa, adică tu nu ai văzut ce . . . ooo, n-ai spus asta, să vezi ce îţi fac la Otaku pentru asta 33 poate nu vi la Otaku 45
În fine, cum zicea şi Horică, a fost epică faza, mai ales cînd a început să îi sune telefonul lui Zero 24 apoi nu după mult timp a venit o tipă şi va dat afară din culise, ţeapăăă.

Edit.
Tane, e mic dar tu n-ai văzut ce mustaţă are. 33
(25-10-2010, 11:24 PM)Flaw A scris: [ -> ]ACELE DE SIGURANTA AU FOST LA MINE TOT TIMPUL DAR NU AM REUSIT SA LE GASESC LA TIMP! AM DAT DE ELE ACCIDENTAL DUMINICA! /end of caps lock rage

Nu stiu... la anul fac altfel cu ecusoanele, sa nu mai existe problema asta.




Oameni buni! M-am oferit sa aduc si nu am primti un raspuns clar. Este putin vina mea ca nu am tras de voi dar pe bune era asa de greu sa spuneti daca sunt necesare mai mult de 10 ace de siguranta....
>.>, nu stiu ce credeai deea, dar nu exista "prea multe ace" 21, data viitoare cand esti nesigura de asa ceva, adu acele
(26-10-2010, 03:37 PM)Teh A scris: [ -> ]@ Aylin
Citat:*glomps* besc, mai stii? <3<3
Bineînţeles ( besc 2 <3<3 )
uh eiuei când am văzut că vii aşa spre mine I mean duuuuh nu mă aşteptam dar yeah trebuia să mă aştept dar... Hei oricum e tru tru că eşti o nebună autentică. 21 dar nici eu un sunt mai prejos ( să nu uităm de "shinitzelul" ăla, I mean dudă cine te-a dus pe partea aia doar să îi vedem faţa? şi fără premeditare * laughs* mda, deci, da ) . Nu ştiam că te-a sunat Dia şi ţi-a zis că vin şi astea dar OMG OMG OMG * laughs* mă bucur că ne-am văzut ( trebuie să repetăm figura )

Ditto, chiar trebuie sa ne vedem mai des :X
Dar crede-ma, faza cu tipul ala nu a fost deloc asa iesita din comun.. inchipuie-ti ca dupa ce am plecat de la Niji sambata m-am dus sa ma intalnesc cu o prietena (stii tu, Criss 21 ) si am fost la Mc` undeee... m-am dus sa-mi mai comand un cappuccino doar ca sa fiu servita din nou de un tip cu niste ochi =p~ pe care il chema Bogdan (avea placuta cu nume 24 )

Deci da, cred ca sunt cam la fel de nebune hug pupic
(26-10-2010, 08:03 PM)Horia K A scris: [ -> ]Adică Ximena, citit în limba de provenienţă, adică spaniola, ar fi: Himena.
Adica Ximena pur si simplu, nicio Himena. Se citeste cu X si nu vad de ce ar fi important. Xim.
(26-10-2010, 09:01 PM)Tan A scris: [ -> ]>.>, nu stiu ce credeai deea, dar nu exista "prea multe ace" 21, data viitoare cand esti nesigura de asa ceva, adu acele

Um...okey.Am si spus ca 50 % din vina o port eu.

OFF: m-am apucat de OSU!!!!
@Tan
Citat:damn it >.> imi pare rau ca am ratat faza intre mimi si teh TT_TT
21 să ştii că are de ce să îţi pară rău * muahahahahaha*

@MIMI
Citat:poate nu vi la Otaku 45
Păi habar nu am când şi unde se ţine - bine, am auzit că e în mai în Bucureşti şi atât 21 mă rog, dacă am cu cine să vin, îmi fac apariţia şi acolo. Adică, trebuie să facem un circuit întreg de scene mimi teh or smth, sau... ce naiba zic? E loc public, nu îmi exprim gândurile că era să zic o mare prostie * laughs *


@ Aylin
Mi-ai zis de faza cu capuccino 24) eşti o nebună incurabilă. Dacă ajung şi pe la Otaku, ne vedem şi atunci. Lol acum chiar încep să mă gândesc serios că trebuie să ajung şi la otaku, să văd dacă reuşesc * evil teh is thinking now so please silence *


btw ăia care împărţeau chestiile alea cu A-camp, îi ştie cineva? * laughs* frate deci am înnebunit aveam o grămadă de chestii d'alea, de fiecare dată când trecea pe lângă mine tipul ăla îmi dădea câte o hârtie d'aia cu A camp * laughs* până i-am zis să nu îmi mai dea!!!! Mda, eram pe punctul de a mă enerva sau ceva * laughs*
Ummm...am vazut si eu o scena(un sarut) yuri intre Sasuke si Naruto....nu erati voi,nu?XD
Daca 2 fete care fac cosplay in Sasuke si Naruto se saruta, e yuri sau yaoi?
Eu zic ca e yuri 21.
De ce, sau sarutat tipele? O_O
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25