Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Yey! Felicitari pentru idee !! O apropo, cu ecusoanele cum facem? Venim la stand si spunem cine suntem sau vor fi la vedere? Smile

( Pana la urma fiecare vine cu acul de siguranta de acasa)?
in principiu cred ca da 21, eu am acasa un suport de ecuson, sper sa se potriveasca 106
Bine zis in principiu. intrebam cam care-i treba pentru ca ma oferisem sa aduc eu.
Păi dacă te-ai oferit şi poţi să aduci, ar fi ok dacă ai aduce, deea. Adică, probabil se va găsi vreun uituc împiedicat ( da, ca mine ) care o să uite sau o să omită sau o să piardă acul 21
Bun atunci. S-a inteleg ca s-a hotarat ^^ Apropos, nu m-a lamurit nimeni cum facem cu ecusoanele; merem la stand si il cerem sau vor fi la vedere? (de fapt aici nu ma poate lamuri decat Flaw pentru ca el stie cum si ce fel dar orice informatie este bine venita)
De abia aştept să vă văd pe toţi o.o Prima persoană va fi Luli [ coreh ] şi după o să vă iau la rând. De abia aştept. Sunt eu Lynn cu căşti galbene cu iepuraşi. 15 cred că voi purta un pulover mov sau bluzon roşu spre grena şi blugi albaştrii închis şiiiiiiiiii mă rog haine O.O
cel mai repede după căşti. Dacă nu vă recunosc să nu mă bruscaţi. Sunt sensibilă 21))) deci aveţi grijă cum veniţi spre mine.
Vor fi la stand, la vedere, deci nu va faceti probleme!
Daca le-ati rezervat deja, pe topic, atunci da, va fi nevoie sa ne spuneti cine sunteti pentru ca acele ecusoane vor fi puse separat 4

@Tan: Uhm, am mentionat deja dimensiunile, e usor sa iti dai seama daca se potrivesc sau nu 21
C'ya guys, noaptea asta plec la bucuresti, ne vedem la niji people hug, si pt cei care stau acasa, nu faceti dezmat prea mare cat timp sunt plecat, ca ma supar ca ati facut dezmat fara mine hug


@Flaw teoretic merg... doar ca stii cum e treaba cu socoteala de acasa...
maine o sa aflu daca Tan e fata sau baiat 21, abia astept sa particip la sf4 si sa joc yugioh :X
am o întrebare extramegaurgentoimportantaFTW!!
Mama zicea că merg cu autocarul de la opt la zece cam aşa dar nu ajunge în gara de nord ci în [ gara basarab sau ceva de genul ] Vreau să ştiu dacă Gara de Nord înglobează Gara Basarab, sau sunt separate şi trebuie să merg ? Nici eu nu am înţeles de la mama cum stă treaba, însă vreau să ştiu. + cred că vine Ratsuky după mine şi Coreh însă nu am cum acum să - l anunţ decât prin mesaj că e la facultatea aia nenoricită ._. + Cu Coreh vorbesc în seara asta să o anunţ. Pe de altă parte mai am o întrebare : cum ajung la Nijikon ? [ bine asta nu e chiar aşa important că o să fiu cu Coreh. sper doar să vina * gulp * dacă nu poateeee nu ştiu văd eu ]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25