Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Si eu ajung la Bucuresti astazi la ora 21:00. Ne vedem maine la Niji, guise.

'Was cool yo? [Imagine: 112hqmv.png][Imagine: gun.png]
Zona de gaming e pe drum, acuma erau pe drum my fellow organizers, sa se apuce ce e de facut pacolo 4

@Flaw o sa-ti dau un shoutout, i guess, cand te vad pe la stand
(22-10-2010, 11:00 AM)Lynn A scris: [ -> ]am o întrebare extramegaurgentoimportantaFTW!!
Mama zicea că merg cu autocarul de la opt la zece cam aşa dar nu ajunge în gara de nord ci în [ gara basarab sau ceva de genul ] Vreau să ştiu dacă Gara de Nord înglobează Gara Basarab, sau sunt separate şi trebuie să merg ? Nici eu nu am înţeles de la mama cum stă treaba, însă vreau să ştiu. + cred că vine Ratsuky după mine şi Coreh însă nu am cum acum să - l anunţ decât prin mesaj că e la facultatea aia nenoricită ._. + Cu Coreh vorbesc în seara asta să o anunţ. Pe de altă parte mai am o întrebare : cum ajung la Nijikon ? [ bine asta nu e chiar aşa important că o să fiu cu Coreh. sper doar să vina * gulp * dacă nu poateeee nu ştiu văd eu ]

Sunt apropiate ca locatie dar nu fac parte din acelasi cladire.
Cel mai simplu ar fi sa iei trenul, e ceva mai simplu sa nimeresti la Metrou de la Gara de Nord. Asta daca vii singura and things, daca zici ca te intampina Luli, atunci banuiesc ca se descurca ea. =P
You two have fun <3
Zuppy02
[Imagine: uvs101022001.png]
@Lynn: Dupa cum s-a spus deja, Basarab si Gara de Nord nu sunt in acelasi loc dar sunt extrem de aproape. Dinstanta dintre ele e infima, gen... 3 minute de mers pe jos? Hai 5-10 daca sunteti care se misca lent. Plus ca e metrou si acolo.

Aaaanyway, pentru instructiuni, citeste primul post din acest topic. Am pus acolo link-uri care te vor ajuta sa ajungi.

@Mike: sure, sau poate trec eu pe la voi. Si-asa as veni sa mai vorbesc cu Bujie si Andrei 4

@Horia: Felicitari! Sper sa iei un loc cat mai bun.

[edit]Era sa si uit...
Principalul motiv pentru care am intrat a fost sa va anunt de stand.
http://www.nijikon.ro/main/harta/
Aveti acolo harta palatului.
Standul nostru e in zona 5, fix in capat, langa intarea in sala mare.
Ne veti recunoaste dupa posterele cu Zup si Mangazup de pe perete
Citat:@Horia: Felicitari! Sper sa iei un loc cat mai bun.
Locul luat de mine e 4.
Urmează să arate punctajul atât.
Poate fi 6, 8, 5, orice număr. Depinde şi de celelalte.
Sigur? Aveam impresia ca acolo sunt listate doar AMV-urile calificate, nu si locul luat.
Cred ca o sa aflu maine 4
Am o întrebare eu şi Aly suntem în dubiu. PLăteşti la intrare sau îţi cumperi bilet 21 dacă ea nu ştie eu nici atât.
(22-10-2010, 10:43 PM)Flaw A scris: [ -> ]Sigur? Aveam impresia ca acolo sunt listate doar AMV-urile calificate, nu si locul luat.
Cred ca o sa aflu maine 4

Cel puţin aşa ziceau şi la Otaku.
primele poze de la Niji (avem net wireless 4 )

http://www.facebook.com/album.php?aid=27...5750&saved

pana acum am facut cunostinta cu BLforever si DeeaH2elen 4
mai asteptam lume!
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25