Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Eu vine astazi cu cati-va prieteni pentru ca e ziua celei mai bine prietene poate ne vedem acolo.
Azi a fost concursul de comic strips, organizat impreuna cu anime-mania.

Maine, concurs de desen, tot cu cei de la anime-mania si concursuri de Osu si Worms Reloaded, impreuna cu cei de la animePrime
Ei bine, ceva mai devreme am ajuns acasă şi sunt moartă de picioare şi oboseală, înţelepciunea mea şi-a luat o grămada de haine de schimb, adică tricouri, blugi şi altele şi dar o pereche de teneşi, skateri-eri sau o încălţăminte mai comodă nu mi-am luat şi a trebuit să rămân în pantofi şi mă dor foarte tare picioarele T___T Ce să mai zic de ochi, azi am văzut numai blitzuri o.o" în fine, în rest pot spune că m-am distrat, am văzut mai multă lume de pe zup decât credeam c-o să văd vreodată şi . . . într-un fel sau altul mi-a plăcut asta. 21
Oh si eu la fel. Dar totusi de 8 ore sunt muuult mai efervescenta. Cu acordul vostru voi face un topic unde voi posta cateva imagini. Din cauza bateriilor multe au iesit prost ( si poza cu Flaw 20 DAMN ) asa ca daca vreti sa postati, nu-i nicio problema. Sper sa ne vedem si maine mai ales la stand-up (de abia astept)!!
Multa lumea de pe Zup?? Ups...eu nu te-am prea...vazut 4 dar poate ne vedem maine XD
(23-10-2010, 08:29 PM)deeaH2elen A scris: [ -> ]Oh si eu la fel. Dar totusi de 8 ore sunt muuult mai efervescenta. Cu acordul vostru voi face un topic unde voi posta cateva imagini. Din cauza bateriilor multe au iesit prost ( si poza cu Flaw 20 DAMN ) asa ca daca vreti sa postati, nu-i nicio problema. Sper sa ne vedem si maine mai ales la stand-up (de abia astept)!!
Multa lumea de pe Zup?? Ups...eu nu te-am prea...vazut 4 dar poate ne vedem maine XD

Probabil m-ai văzut dar nu ţi-ai dat seama că sunt eu 21 am fost tipa îmbrăcată în Madam Red. :]
A, atunci te-am vazut ^^ eu eram tipa imbracata cu o bluza roz, blugi, adidasi albi si hanorac alb...

Stiu ca suna ambiguu dar tot un punct de reper este nu?
puneti poze va rooog TT_TT
eu nu am fost si imi vine sa mor ca nu am lipsit deloc nici de la Niji nici de la Otaku anii trecuti 2
poze onegai! *puppy eyes*
Ne conformam. Pe duminica- luni cred ca voi pune poze. Acum nu stiu ce vor face ceilalti ^^
(23-10-2010, 09:07 PM)Mimişor A scris: [ -> ]Probabil m-ai văzut dar nu ţi-ai dat seama că sunt eu 21 am fost tipa îmbrăcată în Madam Red. :]

Stai aşa...eu mă rugam de tine să facem nişte poze şşşiiiii....tu,adica TU erai acea Madame Red?????????TT.TT
Deci sunt ....lasă că maine nu scapi de mine,facem poze.
(23-10-2010, 11:29 PM)WolfSakura A scris: [ -> ]
(23-10-2010, 09:07 PM)Mimişor A scris: [ -> ]Probabil m-ai văzut dar nu ţi-ai dat seama că sunt eu 21 am fost tipa îmbrăcată în Madam Red. :]

Stai aşa...eu mă rugam de tine să facem nişte poze şşşiiiii....tu,adica TU erai acea Madame Red?????????TT.TT
Deci sunt ....lasă că maine nu scapi de mine,facem poze.

Să şti că te-am căutat să facem poze şi nu te-am găsit aşa că m-am schimbat şiiiii T______T oricum, mâine o am aceeaşi rochie sooo. . . o să mă vezi şi o să facem câte poze vrei. 21
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25