Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Damn, mi-ai luat-o inainte 21
Dap, s-a afisat programul.
De asemenea, exista si o harta interactiva a palatului copiilor:
http://www.nijikon.ro/main/harta/

Standul nostru va fi in zona 5, la parter.

[edit]
Dupa cum poate ca ati observat deja, si anul acesta se va face stand-up comedy la Nijikon.
In caz ca va intrebati... da, vor fi aceleasi persoane de anul trecut (Teddy, Andrei/Andemon si Bujie/Alex/Kyo) 4
(18-10-2010, 01:04 PM)Flaw A scris: [ -> ]Damn, mi-ai luat-o inainte 21
Dap, s-a afisat programul.

Îmi cer scuze DX,dar mă gândeam să scriu dacă nu a zis nimeni.
Dacă standul nostru e la parter,e ok îl găsesc uşor.

Deabea aştept să vad stand-up comedy XDD.
Fiuh! No iti caut standul pana te gasesc.

Standul nostru va fi in zona 5, la parter.

[edit]
Dupa cum poate ca ati observat deja, si anul acesta se va face stand-up comedy la Nijikon.
In caz ca va intrebati... da, vor fi aceleasi persoane de anul trecut (Teddy, Andrei/Andemon si Bujie/Alex/Kyo) 4
[/quote]
Perfect! De abia astept stand-up-ul. Sunt chiar funny toti trei si pe bune ca ar fi pacat daca nu ne-ar transmite si noua putina buna dispozitie. Intrebare: Cum s-au hotarat sa faca stand-up..din nou? Prin luna iulie, am inteles ca unii erau nemultumiti si ca nu mai vor sa faca stand-up.
No bine ca s-au hotarat XD
Abia astept... Nu pot sa cred ca mai sunt inca 4 zile. Vreau concertul. GUILD 8
@WolfSakura: Nu ai de ce sa iti ceri scuze, nu m-am suparat. Nu aveam de ce.
Era bine ca stirea cu programul sa apara cat mai repede la utilizatori, nu sa asteptati dupa mine.
M-a mirat cum mi-ai luat-o doar cu putin inainte 21

@Deea: Vineri seara vom posta pe site locatia exacta. Inca nu o stim pentru ca vineri vom vedea cum ne aranjam. Alaturi de noi vor mai fi si standurile celor de la Animeprime si Anime-Mania, deci trebuie sa asteptam sa ne impartim locatia.
Oricum e bine pentru ca avem de gand sa organizam impreuna niste concursuri atat cu Animeprime, cat si cu Anime-Mania. 4
Uuuu! Frumos,frumos. Vad ca te descurci nu gluma. Ei, ma bucur ca s-au rezolvat toate . De abia astept sa vina vineri sa ne mai spui cateva detalii. ^^


ANDREEA XD Zuppy02
ok, imi pare rau pentru raspunsul intarziat, dar pentru cei interesati era mail-ul battlekon@yahoo.com pe siteul Nijikon, eu sunt unul din organzatorii de la gaming, asa ca pentru cei care aveti ceva intrebari de ultima ora intrebati-ma aici pe forum sau pe pe mail
Regulile concursurilor le gasiti aici:
http://battlekon.darkphpbb.com/viewtopic...&sk=t&sd=a

Sambata:

Tekken 6
Soul Calibur 4

Duminica:

Guilty Gear Accent Core
Super Street Fighter 4
Ooo daaa,Nijiiii 15 sper s-ajung pe acolo,dau o fuga,macar sa ma asigur k toata lumea-i ok. (lol -_-') 70% sanse pen' min'. In fine,ne vedem acolo,gata <3
Moor... Am lucrari si nu ma mai pot concentra sa invat si sa scriu din cauza concertului si a nijikonului 21. Presimt un patru doar din cauza conventiei. Abia astept, mai ales ca o sa ma intalnesc cu cele mai importante doua persoane cunoscute pe zup 21.
Poster Animezup pentru Nijikon 2010

Posterul Mangazup pentru Nijikon 2010

Uitati-va dupa ele pe pereti! Cand o sa le vedeti, e semn ca ati dat de standul nostru!
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25