Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Mdea...plete? Damn am vazut cateva poze cu el...dar plete..!! Nu vrei suvita a la Base? O, apropo...cam cate cutii de ace de siguranta trebuie? Nah asa scutim oamenii sa se mai care cu tot felul de chestii dupa ei. 6 cutii ajung?
@ ady, ce pretenţios eşti 24)

Aaaa. Super. Primim ecusoane. O să-mi iau un ac * muahahhaha* o să fie tare distractiv. De abia aştept să văd lumea pe acolo *evil smile*

^
ce post subţire, nu-i deloc marca Teh.
Cred că o să aibe la stand ace XDDD dar nu stică să aducem în plus,eu sigur voi avea nevoie... că mereu intervine ceva şi o sa fac muuulte lucruri.
Nu există Nijikon în care să nu mă milogesc pentru un ac de siguranţă aşa că anul ăsta schimb foaia.Imi aduc cutie de ace să fiu eu cea care donează xD .
@Ady: O sa am iar prin primavara 21

@Tan: Inca nu le-am facut 4 o sa ma interesez care ar fi dimensiunile standard, ca stiu ca se gasesc anumite suporturi pentru ecusoane prin magazine, le-as face sa mearga cu asa ceva.
O sa anunt cand vor fi gata, cred ca ma apuc saptamana asta de ele.

@Deea: 6 cutii? Ce sa facem cu atatea? Cati useri crezi ca vor veni la stand 21

@WolfSakura: Frumos, vad ca deja se ofera lumea 21
hehe, Flaw, ne scutiti de o grija. Ma gandeam ca o sa trebuiasca sa imi improvizez eu ceva.
Speram ca o sa avem si un zuppy pe ecuson... sau poate cerem prea mult. In fine. Mai avem de asteptat doua saptamani...
E mare distanta dintre locul in care se tine niji-ul si clubul in care se tine concertul?
@Irukandji: Dap, va fi si zuppy pe ecuson, ca sa fie clar de pe ce site suneti 15
Cu putin noroc, o sa va prezint cateva variante de ecuson zilele astea si o sa va spun si dimensiunile.

E ceva distanta, dar cu metroul ajungi repede acolo. In plus, daca nu ma insel, parca ai si linie directa cu metroul (dar nu bag mana in foc, posibil sa fie nevoie sa schimbi la Victoriei sau la Romana, nu mai stiu exact).
In orice caz, nu prea ai cum sa ajungi pe jos, va trebui sa iei un metrou/tramvai/autobuz/troleibuz/taxi pana acolo.
Daca doresti, ma pot interesa si iti pot spune exact cum se poate ajunge. The Silver Church e situata fix langa Casa Studentilor, unde a avut loc Otaku Festival in ultimii doi ani.
(11-10-2010, 12:58 AM)Flaw A scris: [ -> ]@Ady: O sa am iar prin primavara 21

@Tan: Inca nu le-am facut 4 o sa ma interesez care ar fi dimensiunile standard, ca stiu ca se gasesc anumite suporturi pentru ecusoane prin magazine, le-as face sa mearga cu asa ceva.
O sa anunt cand vor fi gata, cred ca ma apuc saptamana asta de ele.

@Deea: 6 cutii? Ce sa facem cu atatea? Cati useri crezi ca vor veni la stand 21

@WolfSakura: Frumos, vad ca deja se ofera lumea 21
]

Aha...prea multe deci 21 Neah atunci..3 ajung?
Flaw... eu o sa vin cu masina personala si deaia am nevoie de instructiuni 21... Plus ca e primul festival la care merg 9 . Nu am mai fost nici la otaku, nici la niji pana acum. Poate o sa gasesc pe acolo un ghid 21.

Zuppy :->
Intrebare: Pe unde stai? Poate putem face o harta ...
(11-10-2010, 12:58 AM)Flaw A scris: [ -> ]@WolfSakura: Frumos, vad ca deja se ofera lumea 21

Păi,de ce nu??Cum şi alţii mi-au oferit nişte ace de siguranţă *care au fost foarte folositoare XDDDD * next time am să le dau şi eu ¤ kekeke¤.Şi dacă mai este nevoie de ajutor am să încerc să mai ajut şi eu.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25