Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
L-am completat eu XD ///!! ( apropo intrebare: are ceva daca melodia AMV-ului meu este mai vesela)4
(13-09-2010, 04:21 PM)deeaH2elen A scris: [ -> ]L-am completat eu XD ///!! ( apropo intrebare: are ceva daca melodia AMV-ului meu este mai vesela)4

Nu, nu vad de ce ar fi o problema, si ma indoiesc ca ar exista vreo regula care sa interzica asa ceva
Fiuh! Nu te intrebam pentru ca am avut o discutie super serioasa cu ai mei colegi..in care ei imi spuneau sa ma retrag daca nu am o melodie trista. Multumesc pentru informatie 4
A fost finalizata lista cu parteneri/participanti la Nijikon, si acum apar acolo toti cei care contribuie in vreun fel la aceasta editie. De ce e acest lucru o stire?
Ei bine... daca va veti uita cu atentie in lista, veti observa ca apare trecut si Crunchyroll 4
Nu stiu daca vor veni reprezentanti de-ai lor in persoana, sau doar daca vor trimite niste materiale promotionale and stuff, dar faptul ca apar acolo face lucrurile sa devina mai interesante 4 Chiar sunt curios in ce mod vor participa la Nijikon. In caz ca aflu mai multe detalii, o sa revin.

Printre participanti se mai numara si RedGoblin (un magazin de board games si card games, ceea ce inseamna ca sunt sanse sa va puteti juca asa ceva acolo) si Cafeneaua Iki, ceea ce inseamna ca... well, eu zic ca e evident.
Şi eu vin. După ediţia de anul trecut deja abia aşteptam anul 2010 :]].
@Triangle
Dă-mi şi mie numărul tău de telefon, de mult vreau să te întâlnesc. În legătura cu chestia aia cu dansul, mă bag şi eu! Îmi plac alea, m-am mai 'jucat' pe ele dar mai demult.
Şi le multumesc celor de la projectsakura pentru informaţiile detaliate că altfel aveam 98% şanse să mă pierd(chiar dacă merg cu o prietenă 21 ) În caz de nevoie...sunt bine venite. Am uitat de anul trecut >.>
Åži bla bla, abia aÅŸtept.
Tot legat de Nijikon e si urmatorul concurs -> http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23763
Sau link-ul original: http://www.facebook.com/event.php?eid=13...47&index=1

Eu cred ca o sa particip 21
Inca un concurs legat de Nijikon, organizat de aceasta data de OitaFermecata, in colaborare cu MangaShop. Se pot castiga 3 invitatii la Nijikon, iar unul dintre cei 3 castigatori va beneficia si de un discount in valoare de 200 de lei la achizitia de produse din MangaShop.

Pentru regulament, intrati aici: http://www.oitafermecata.org/?p=225#more-225
Hehe, vad ca e foarte multa lume care merje la niji anul asta. Abia astept, e prima mea experienta 21. Sper sa achizitionez un zuppy 10
Pe langa ce va vom oferi noi, in cadrul standului Animezup va vom mai astepta cu inca o surpriza, oferita de Mangazup.

Pentru cei ce nu stiu, Mangazup e un site care face parte din familia Zup, si e primul si singurul manga reader care va permite sa cititi online manga-uri traduse in limba romana. De asemenea, pe Mangazup mai puteti gasi si manga-uri facute de artisti romani 4

Ce va pregateste Mangazup? 65
O sa aflati in cateva zile, cand voi face un anunt oficial
O de abia asteptam. Si daca se poate sa ne spui si pe unde se localizeaza.... vreau neaparat ceva (Muhahaha) . Anyway sper ca va iesi ceva nice.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25