Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Nijikon 2010
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
(15-10-2010, 06:07 PM)silviussj5 A scris: [ -> ]zic ce statie urmeaza in metrou nu? Zuppy03 ca nu stiu
ca nu am mai fost de mult cu metroul Zuppy03

Da da. Si ai si o harta lipita in interior ^^
Cred ca programul Nijikonului va fi anuntat pe marti-miercuri. Urmatorul anunt m-a determinat sa cred acest lucru: ,, Din aceasta cauza mai intarziem putin si cu programul final - acesta nu poate fi stabilit decat atunci cand stim exact cati cosplayeri avem si cat vor dura concursurile. Speram ca aceasta mica decalare sa ii ajute pe cei intarziati, sau care n-au apucat sa se inscrie din cauza downtime-ului. Pentru restul - ne cerem scuze pentru intarzierea programului, dar nu va faceti griji, acesta vine si e plin de bunatati Smile .''

Dragutz nu? Ei cam asta-i treaba cu programul.
Acea prelungire a fost facuta weekendul trecut pentru ca inscrierile sa se termine cu doua zile mai tarziu. Adica aceasta sau terminat marti noapte, deci ei stiu sigur acum cati participanti au. Deci programul ar trebui sa apara acest weekend.
Hm, cine stie? MAi au de strans cateva AMV-uri de la cei care au avut probleme cu inscrierea si din cate am inteles, maine vor fi postate ultimele AMV-uri....deci marti-miercuri (sau chiar maine poate) vom avea programul.
Citat: Implicit, formularele vor fi inchise in noaptea de marti (12 Oct.) spre miercuri (13 Oct.).

Eu zic ca au avut destul timp sa faca programul de atunci 4
Asteptam cu nerabdare
Chiar ca .....

Apropo, mi se pare mie sau palatul copiilor a suferit ceva modificari??
(17-10-2010, 02:30 PM)deeaH2elen A scris: [ -> ]Chiar ca .....

Apropo, mi se pare mie sau palatul copiilor a suferit ceva modificari??
Lol,de ce?Ce modificari să sufere?Nu înteleg.
Mie mi se pare la fel ca până acum.Mai puţin scena ..care avea o alta podea,când am fost să văd o prietenă la un spectacol acolo era altfel doar scena,pe jos parea ceva ca de piele neagră.. în rest era la fel.
mama abia astept sa vin :X:X,
sa joc niste yugioh,
si sf4 ca am vzt ca fac concurs de sf4 :X
si mai ales sa stau cu fanii :X
si concurs de desnat este nu? :X:X
@Silviu: Da, va fi si un concurs de desenat.
Teoretic am vorbit cu cei de la Anime-Mania sa il organizam impreuna. Ce va fi pana la urma, nu stiu inca 100% sigur pentru ca nu am reusit inca sa stabilim toata detaliile (vina e a noastra, si in special a mea), dar un concurs de desen va avea loc, asta e cert.
Am văzut că s-a afişat programul XD :
http://www.nijikon.ro/13-nijikon_2010/16-program/
În sfarsit XD,deabea aştept să îi văd pe cei de la GUILD pe scenă la niji XDDDDD
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25