Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2010

Si eu ajung la Bucuresti astazi la ora 21:00. Ne vedem maine la Niji, guise.

'Was cool yo? [Imagine: 112hqmv.png][Imagine: gun.png]
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

Zona de gaming e pe drum, acuma erau pe drum my fellow organizers, sa se apuce ce e de facut pacolo 4

@Flaw o sa-ti dau un shoutout, i guess, cand te vad pe la stand
[Imagine: OnePiece-270avi-00000-1.jpg]

(22-10-2010, 11:00 AM)Lynn A scris: am o întrebare extramegaurgentoimportantaFTW!!
Mama zicea că merg cu autocarul de la opt la zece cam aşa dar nu ajunge în gara de nord ci în [ gara basarab sau ceva de genul ] Vreau să ştiu dacă Gara de Nord înglobează Gara Basarab, sau sunt separate şi trebuie să merg ? Nici eu nu am înţeles de la mama cum stă treaba, însă vreau să ştiu. + cred că vine Ratsuky după mine şi Coreh însă nu am cum acum să - l anunţ decât prin mesaj că e la facultatea aia nenoricită ._. + Cu Coreh vorbesc în seara asta să o anunţ. Pe de altă parte mai am o întrebare : cum ajung la Nijikon ? [ bine asta nu e chiar aşa important că o să fiu cu Coreh. sper doar să vina * gulp * dacă nu poateeee nu ştiu văd eu ]

Sunt apropiate ca locatie dar nu fac parte din acelasi cladire.
Cel mai simplu ar fi sa iei trenul, e ceva mai simplu sa nimeresti la Metrou de la Gara de Nord. Asta daca vii singura and things, daca zici ca te intampina Luli, atunci banuiesc ca se descurca ea. =P
You two have fun <3
Zuppy02

[Imagine: uvs101022001.png]
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

@Lynn: Dupa cum s-a spus deja, Basarab si Gara de Nord nu sunt in acelasi loc dar sunt extrem de aproape. Dinstanta dintre ele e infima, gen... 3 minute de mers pe jos? Hai 5-10 daca sunteti care se misca lent. Plus ca e metrou si acolo.

Aaaanyway, pentru instructiuni, citeste primul post din acest topic. Am pus acolo link-uri care te vor ajuta sa ajungi.

@Mike: sure, sau poate trec eu pe la voi. Si-asa as veni sa mai vorbesc cu Bujie si Andrei 4

@Horia: Felicitari! Sper sa iei un loc cat mai bun.

[edit]Era sa si uit...
Principalul motiv pentru care am intrat a fost sa va anunt de stand.
http://www.nijikon.ro/main/harta/
Aveti acolo harta palatului.
Standul nostru e in zona 5, fix in capat, langa intarea in sala mare.
Ne veti recunoaste dupa posterele cu Zup si Mangazup de pe perete

Citat:@Horia: Felicitari! Sper sa iei un loc cat mai bun.
Locul luat de mine e 4.
Urmează să arate punctajul atât.
Poate fi 6, 8, 5, orice număr. Depinde şi de celelalte.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

Sigur? Aveam impresia ca acolo sunt listate doar AMV-urile calificate, nu si locul luat.
Cred ca o sa aflu maine 4

Am o întrebare eu şi Aly suntem în dubiu. PLăteşti la intrare sau îţi cumperi bilet 21 dacă ea nu ştie eu nici atât.
-

(22-10-2010, 10:43 PM)Flaw A scris: Sigur? Aveam impresia ca acolo sunt listate doar AMV-urile calificate, nu si locul luat.
Cred ca o sa aflu maine 4

Cel puţin aşa ziceau şi la Otaku.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

primele poze de la Niji (avem net wireless 4 )

http://www.facebook.com/album.php?aid=27...5750&saved

pana acum am facut cunostinta cu BLforever si DeeaH2elen 4
mai asteptam lume!




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)