Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
♥Miky♥Wolf♥ la tine ma gandesc la un mic lup in fometat15 sper ca de dragoste15
iar avatarul tau ma duce cu gandul la muzica rock:X si in privinta melodiei Energetic, o ador si o iubescx:X..
Venus-Roseta:Un trandafir negru, (ca si cum ai vedea o floare de culoarea cancerului...)
Venus- Roseta nikul tau ma face sa ma gandesc la o floare , un trandafir, iar poza de la avatar imi aduce aminte de o emisiune de dans pe care am vazut-o (mai ales costumul tipei ) 21
Cand ma uit la semnatura ta, am impresia ca tot zupul e innrudit, si ma bucur ca-s si eu trecuta acolo. 21
Drăguţ thread ! ^_^ I love it .

dancing_in_the_night , niku ' tău mă duce cu gândul la o noapte liniştită cu o luna mare şi plină , şi , şi o grămadă de balerine dansând pe acolo . 5 Ciudat , i know . Mă întreb ce se va spune despre mine 21
Păi..

Rena, nick'ul tău mă face să cred că îţi place anime-ul Nana deoarece îmi aduce aminte de Reira tot din acel anime. Sigur nu are nicio legătură, nu? xD
M i n a. nick'ul tau ma duce cu gandul la..toata lumea 21 Really, chiar la asta ma duce cu gandul desi nu stiu din ce cauza ^^'
M i n a. nicku tau ma duce cu gandul la o mina de aur21 iar cand ma uit la avatarul tau si semnatura ma gandesc la muzica si o fata cam rebela.
Rena nicku tau ma duce cu gandul la personajul din anime-ul mew mew power Renee:X iar semnatura ma duce cu gandul la iubire si avatarul la dans...ce idei mai am si eu21
Dya xD Nick-ul tau ma face sa ma gandesc ca o zi noua va incepe. Nu ma intreba de ce, pentru ca habar nu am : )). Pur si simplu la asta m-am gandit cand ti-am vazut numele. Avatarul imi da o senzatie de profundism (daca exista cuvantul asta : )) ). Iar sig-ul ma duce direct la "disappointed".

Venus-Roseta Nu stiu daca o sa ma crezi, dar nick-ul tau imi seamana a zeita.: )) Sig-ul... imi transmite legaturile tale cu alti useri, nu stiu ce sa spun altceva. Si cand ma uita la avatar imi imaginez genul ala de curse de motociclete din Japonia in care participa si fete : P
dancing_in_the_night ma duce cu gandul la dans, mai exact noapta sub lumina lunii si acompaniata de stele alaturi de persoana iubita sau dans in ploaie tot noaptea. vai e asa romantic105
Dragonz Eyez cand iti vad nicku ma gandesc la dragoni, dar de data asta unu dragut si cuminte. Semnatura ta ma duce cu gandul la mitologie( dragoni cum am zis) si poza de la avatar ma gandesc la vreo luptatoare, sau vanatoare de dragoni. Doamne ce imaginatie am21
Venus-Roseta nick'ul tău mă duce cu gândul la... Roseta din Chrno Crusade şi chestia cu Venus.. păi e pe venus, deci concluzie: Rosetta e pe venus :]]
Abstract, nu?
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34