Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Akasha hmm 106 nik-ul tau ma duce cu gandul la o 'vampira' cu parul alb , lung , super frumoasa , cu niste ochi mari si patrunzatori si alte deastea care tipa cat o tin plamani la luna : sange , intimp ce alti o privesc cu spaima... poate am eu o minte super bolnava sau o imaginatie iesita din comun dar la asta ma duce 21 off : era o tipa tot cu numele asta intr-un film ...
Hm, Tekami, pai, numele tau ma duce cu gandul la un zeu. Poate datorita acelui ' kami ' care inseamna zeu [din cate stiu eu 21 ]. Iar acel 'Te' nu stiu ce poate insemna, poate sa fie ca si nume, sau ca sa nu fie 'kami-ul' acolo singur 9 sa nu-i fie frig. 21 Acum pe bune, ma duce cu gandul la ceva zeitate, sfintenie. :]
Fantasy eyes ... Visare ... vis, sau cum vrei tu . Asta mi-a venit in minte citindu-ti nicku-ul [ nu ma intreba de ce , pur si simplu ] . Ca si cum acei fantasy eyes se gandesc la ceva fantastic, ce nu exista in realitate, deci viseaza. POate ca si imaginea de sub nick m-a ajutat putin .
umm mary2we 106 mai tu ma duci cu gandul la ... la acele filme clasice , politiste stil ani '89 , ma rog doar mary ma duce cu gandul la filme [era o tipa mary intr-un film poate deasta ] doiul acela ma duce cu mintea la matematica 21 si we ei bine nu-mi zice nimic ..
"kami" - pai ma duce cu gandul la mata lu' vecina 21 o cheama Kimi =^.^= si "Te" nu ma prea duca cu gandul la nik ... ah ..ba da.. ma duce cu gandul la pronume ca tot am facut la romana atributul pronominal 24 pe tine - te ... lol
Ok, daca iti zic promiti sa nu te superi ? :3
Ma duce cu gandul la un catelus, mic cu ochii foarte mari :X si albastrii. Si el e prea mic :X si eu vreau sa-l huggaiesc paan cand nu mai sufla 8 deci da, imi trebuie un catel ca sa am de ce ma plictisii. 21 Deci, la catelus raman :3

Sper sa nu te supeeeri~ ^.^
Denny - pai... ma duce cu gandul la la prescurtarea de la Denisa ... ^^'

puppy!!! :pls: sincera sa fiu nu m-as fi gandit niciodata la catel 21
P.S.: nu am gasit cu ochi albastri T.T

[Imagine: white-puppy-running-in-the-grass.jpg]
Eru. Mă duce cu gândul la numele de Teru, tot timpul fac o conexiune între ele. Mă duce cu gândul şi la o pisicuţă albă şi mică. Şi stelutele mă fac să mă gândesc la... nimic. Nu îmi exprimă nimic. 4
Live And Die For Metal ... mai tu ma duci cu gandul la metal [ muzica metal ..] dar , ca sa o iau babeste live ma duce cu gandul ca traiesti [ tu ] pentru metal , die ma duce cu gandul ca mori [ tu ] pentru metal , for ma duce cu gandul la 4 sau pentru , iar metal well .. la metal ... ~ End quote ~ 78
Am nu mai ce niste mustri de la cineva si primul cuvant care vine in gand este revolta.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34