Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Eclair, nick-ul tău mă duce cu gândul la prăjituri, cred că ştii de ce. Sau, eventual, la tipa aia din anime-ul ăla .. *caută* Kiddy Grade.
@Istorie.
*ahem* din păcate pentru mine.. mă duce cu gandu la şcoală. o.O".
Acuum eeuu. 108
Electro.Bunny.
Nick-ul tau ma duce cu gandul la un iepuras gen, DJ, sau unul ceva mai nebun, cam cum era cel din Alice in Wonder Land cu casti pe urechi si cu mult albastru si alb in jur 21 Imaginatia mea nebuna... 21
§oNg iN rAiN.

Nick-ul tau ma duce cu ganduri la o melodie de genul : "November Rain" de la Guns N Roses sau o fata ce sta si canta in ploaie privind cerul de unde cad stropii de ploaie.Am o imaginatie bogata,stiu 4.
hannah Montana ÅŸi prietena ei Lilly
Miley a făcut bani frumoşi cu Hannah Montana.
Crăci

Nick-ul tau ma duce cu gandul la cineva cu multa imaginatie pentru ca nu mi-ar fi venit niciodata ideea, la cineva care ii place mult muzica sau sa cante la chitara. Semnatura imi transmite ca esti o fire romantica si ca te fascineaza stilul emo adica vestimentatia, frizurile sau accesoriile dar si iti plac anime-urile mai misterioase mai iesite din comun.
M-ati facut curioasa la ce va trimite cu gandul nick-ul meu :pls:
Păăii, când îți citesc nick-ul mă gândesc automat la o pisică neagră, cu un aer de mister, și combinat cu feeling-ul dat de avatar, iese ceva gen Alice in wonderland. E destul de dubios, cel puțin mie așa îmi pare acum că stau să mă gândesc pe bune la asta.
Semnătura... uhmm... chestia asta:
~I'm just a little black cat who love to be loved and who hate to be lied, like everyone!
I'm fascinated to the wolves and the foxes, too. That's all!
Nyaa~

...strică tot. Adică... nick-ul și imaginea lupului îmi dau o senzație de seriozitate și sunt ceva gen... întunecate, atractive prin misterul pe care îl conferă. Apoi vii cu un text de genul și cu avatarul, care aduc o notă jucăușă și copilăroasă întregului... e un pic aiurea. Nu am nimic cu asta, lol, dar mi se pare că sunt două idei care se cam bat cap în cap. Părerea mea. Poate iau și prea în serios totul... mă rog...
Allison

Nick-ul tau ma duce cu gandul la cineva caruia nu-i place sa se complice, cred de asemenea ca iti place numele pentru ca este un nume destul de interesant in acelasi timp un zice prea multe despre persoana care-l poarta, sa fie dintr-un film sau doar ai cautat pe net sau ai auzit de el, nu stiu?
Semnatura ta este profunda si arata ca ai avut inspiratie cand ai scris-o fata de mine si acum ca ai zis chiar mi se pare ca nu le sta prea bine, adica avatarul mai e cum mai e dar semnatura ii penibila, nu prea am avut inspiratie
Avatarul este la fel, simplu poate are o nota de umor sau ma insel 5
In concluzie cred ca iti plac lucrurile simple dar nu deprisoase.
Misterios Black Cat
Nicku tau ma duce cu gandul la o pisica neagra si misterioasa, iar avatarul la o vrajitoare. Deci uite legatura vrajitoarea cu pisica, iar signu ma duce cu gandu la salbaticie si lupta pentru putere => pisica neagra e cheia spre putere, iar mica vrajitoare are e gardiana. Ce idei am o.o

Allison
Nicku tau ma duce cu gandu la Alice in Tara Minunilor. Nu am vazut filmu, dar acolo ma duc cu gandu si avataru la o fata rebela si nebuna21 gata de o noua aventura..uite legatura
Venus Roseta, ma duci cu gandul la Pepsi. Glumesc, ofc. Ma duci cu gandul la Kaleido Star, era un personaj acolo Roseta, vremuri bune, =).
asdfasfdfd spam
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34