Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Denny >;d<

Primul cuvânt,nee? Atunci acela este mommy :d Adică, noua mea mămică cu mii de defecte şi o singură calitate [ aşa-i că semănăm? 21 ] . Mă duce cu gândul că my mommy este o regină frumoasă şi...faimoasă :d . Şi, desigur, că o cheamă Denny.

:bye: mommy
Live And Die For Metal [aoeluu metal...luuung nick mai ai si tu 43]

Paai, ma duce cu gandul la o cruce..Mai exact un lant cu o cruce neagra...sau un vampir...mda' cand iti vad nickul ma mai gandesc p[don`t kill me]...ei bine ma gandesc la Eric Northman [vampirul ala blond din TrueBlood 65]...si bineinteles, clasica muzica Metal :]
A'Svear
Deci nick-ul tău încă mă duce cu gândul la un pirat brav şi mândru de a sa corabie, etc etc etc.Daaar, mă mai duce cu gândul laa... Ăăăă.La sezonul prevernal.Da, asta este, la asta mă duce cu gândul.La iarbă.Verde.La păpădii.Iar acel „A” mă duce cu gândul la august, la soare frumos, la culoarea galben, un galben frumos.Şi un pod.La la apus, pe lângă un pod.
Ciudat.
Ayuka

Mă duce cu gândul laaa... un nume al unui pirat. Un pirat curajos. A doua oară când ţi-am citit numele mi-a venit în minte imaginea unei fete cu părul brunet, dură, rece, distantă şi...fumătoare. O fire... de neclintit presupun.
pey....LIVE AND DIE FOR METAL

evident, iti place la NEBUNIE genul acesta de muzica. un baiat foaaaarte energic, plin de viata pe care o traieste la maxim. mai vad si un sketer priceput, care trece peste o bara din metal :-P
SeXy ChiCK

Hmm...nickul tau este mai mult decat sugestiv . Ma face sa ma gandesc la o fata foarte frumoasa, cu forme "apetisante" , imbracata provocator...calare pe o motocicleta superba...(nu stiu de ce mi-a venit motocicleta in minte 21 ) . hmmmm....si cred ca fata ar avea parul blond 4:
Fantasy Eyes

Cand ma uit la nickul tau ma gandeac la ceva misterios,ceva sacru,ceva la care nimeni nu
poate ajunge foarte repede,te lovesti necunoscut.Chiar imi plac lucruri misterioase si intunecate.

XOXO:X
♥bloody_ice_queen♥

Păi... Mă duce cu gândul la o statuie de gheaţă a unei regine pe care curg şiroaie de sânge. Nu îmi plac inimioarele alea şi nici aspectul de id. Nu mi se pare foarte original, dar este destul de frumos. Îmi place numai cuvântul bloody. :d
Metal- nick nameul tau ma duce la gandu ca tie iti place mult metalu si il mananci pe paine glumesc bineinteles 21) deci nick nameul tau ma duce cu gandu mai exact ca iti place sa asculti mult rock metal ^_^ Sorry in caz de spam 17
Hm, duda, nickul tau ma duce cu gandul la o fata vesela amuzanta si putin deplasata de pe Terra [ no offence 24 ]. Si totusi, pe langa deplasarea de pe terra, e un prieten bun si alea alea. Cuvantul care te-ar defini .... ca esti normala. 21[adica cum ar trebui sa fie un om, putin din toate :o ]
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34