Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Musa*
Credeam ca nick-ul tau este o greseala de tastatura si trebuia sa iasa Misa* , nu Musa* , Misa din Death Note. Si mi-a venit asta in minte deorece i se afla langa u , pe tastatura.
Deci primul cuvant care mi-a venit mie in minte ar fi greseala.
Hm, nickul tau ma duce cu gandul la ceva mic. Nu stiu de ce, probabil ca ma gandesc si la bunicuta unei prietene caruia i se pune ' Mimi' 21. Dar rwaman la prima varianta adica la ceva ' mic' ^^
Denny15 ...adica Queen D ...noul tau nume ma duce cu gandul la un film pe care l-am vazut cand eram mai mica...si dupa care eram obsedata 21:.Doctor Queen. Well..asta a fost prima impresie...dar acuma ma mai gandesc si la o regina blonda, cu ochii albastri:X...cred ca din cauza avatarului tau ^^.

Regina noastra 5:X
nu stiu de ce dar nick-ul de mai sus ma duce cu gandul la cer albastru....4...de fapt la ochi albastrii in care se oglindeste cerul...
delirez si eu pe aici ca alt loc nu mi am gasit...Smile4


sa vedem la ce va duce gandul nick-ul meu...pupic4
ellalisa -> Nimic special nu-mi vine în minte în afară de o persoană fără imaginaţie.Saau, mă înşel şi tu ai vrut să-ţi folosesti numele reale pentru că-ţi plac şi poate nu vrei să rămâi în anonimat.Şi, oh, acum, când m-am mai uitat o dată la numele tău, m-am gândit la Mona Lisa . : )
Ayu --> Pai nickul tau ma duce cu gandul la ceva simplu...Scurt si la obiect, fara povesti si chestii de astea...Si un lucru spre care ma indeamna sa ma gandesc...Hmmm...Ma face sa ma gandesc la o vedeta pop....Sau la un ruj 39 Habar nu am de ce...
A'Svear

Tot timpul am fost curios să aflu de la ce vine nickul tău... 39 Svear mă duce cu gândul la Tear [ nu ştiu de ce 21 la asta mă gândesc tot timpul când îţi citesc nickul 65 ] . A...pentru mine rămâne tot A . Deci nickul tău mă duce cu gândul la "A'Tear" 65
Woh <3 Metal <3

Well, nickul tau ma duce cu gandul la ceva salbatic si in acelasi timp atractiv 39, la ceva ... hm, bestial ? Da cred ca asta. Probabil ca salbaticiunea vine de la metal [asta e viziunea mea asupra metalului, salbaticiune [ fara jigniri ] ] si atractivul de la ' Live and die ' care suna foarte tare.
well...Denny 15 ...
Nickul tau ma duce cu gandul la o persoana care se simte superioara celorlalti 39 ..c.red ca din cauza acelui substantiv ( Queen) . Si sincer, m-am gandit si la printesa Diana, cred ca din cauza acelui D ...4: . De fapt, cam la asta ma gandesc mereu cand iti vad nickul 21

P.S : ellalisa , chiar am ochii albastri 21:
Fantasy Eyes

Mă duce cu gândul la nişte ochii albaştri, mari, faşcinaţi când văd un elf [ îmi plac elfii 65 ] . Mă mai duce cu gândul la cărţile de fantezie şi nişte ochii care citesc povestea scrisă în carte. Cam atât cred. 39
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34