Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hm........ nickul tau ma face sa ma gandesc la ce ceva prevers 21 de exemplu o inghetata topita pe corpul cuiva ( a unei persoane , nu animal 21 ) si o alta persoana vrand sa afle gustul o linge pe toate portiunele unde a ajuns inghetata . Smile

Larry

Primul lucru care imi vine in minte ? 21 ... saru`mana printesa grisine mai e ? 21)
Larry
O.o Vrei sa stii care a fost primul cuvant la care m-am gandit? :]]]]] La un catel Da...la un catel mic si pufost pe care il plimba in parc o fetita, fara lesa, si il tot striga: "Hai Larry, vino aici baiete! Bravo, Larry, ce baiat cuminte!"
De ce chestia asta? =]] Pai chiar mi se pare nume de catel...adik pe catelul meu il (o ) cheama Larra, si mie imi place sa-l alint asa: Larry O.o So la...asta ma duce cu gandul...sorry dak' te-am suparat..=]]]
Riluri

Primul cuvant care imi vine in minte este cuvantul "papusica". Nu stiu, dar alintarea numelui Raluca si anume Riluri iti da un aer de fetita dulce. Imi place, sincer. Ma duce cu gandul la o fetita frumoasa si dulce... imi place tare mult:X.
Zăpă

Crazy! Te vad nebuna(nu in genul ala, rebela).Si ma duce cu gandul si la zapacita , dupa nickname-ul tau. In orice caz nu te supara, este parerea mea si oricum daca te deranjeza dami un mesaj privat si rezolvam noi cumva.
Elena 39 ...pai numele tau ma dus cu gandul direct la o fata inalta, frumoasa, blonda...ceva de genul Elenei din Troia 4 ...Mi-am amintit de ea imediat ce ti-am vazut nick-ul 21
Unnamed

Nick-ul tau m`a dus cu gandul la cuvantul "nume". Desi nickul tau inseamna exact opusul, asta este primul cuvant care imi vine in minte.
RE: Spune primul cuvant care iti vine in minte

Zăpă
21 Nickname-ul 21 tau m-a dus cu gandul la camasa de forta 421 4



Ce cuvant va trece prin minte cand imi citit nickname-ul ?
Nickname-ul tau ma duce cu gandul ... * hmmm *

atractie.. pur si simplu ma duce cu gandul la iubire 8
Ia sa vedem 39...
LExxi...nickul tau ma face sa-mi reamintesc de Alexis, fata aia de la Yu-Gi-oH. Nu stiu de ce, poate din cauza ca asa era alintata 4:
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34