Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

♥Miky♥Wolf♥ la tine ma gandesc la un mic lup in fometat15 sper ca de dragoste15
iar avatarul tau ma duce cu gandul la muzica rock:X si in privinta melodiei Energetic, o ador si o iubescx:X..
[Imagine: h8v.gif]
 

Venus-Roseta:Un trandafir negru, (ca si cum ai vedea o floare de culoarea cancerului...)
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

Venus- Roseta nikul tau ma face sa ma gandesc la o floare , un trandafir, iar poza de la avatar imi aduce aminte de o emisiune de dans pe care am vazut-o (mai ales costumul tipei ) 21
Cand ma uit la semnatura ta, am impresia ca tot zupul e innrudit, si ma bucur ca-s si eu trecuta acolo. 21
~ I'm the girl who is lost in space, the girl who is disappearing always, forever fading away and receding farther and farther into the background. Just like the Cheshire cat, someday I will suddenly leave, but the artificial warmth of my smile, that phony, clownish curve, the kind you see on miserably sad people and villains in Disney movies, will remain behind as an ironic remnant. I am the girl you see in the photograph from some party someplace or some picnic in the park, the one who is in fact soon to be gone. When you look at the picture again, I want to assure you, I will no longer be there. I will be erased from history, like a traitor in the Soviet Union. Because with every day that goes by, I feel myself becoming more and more invisible... ~
Elizabeth Wurtzel


My fic: http://animezup.com/forum/showthread.php...884&page=3


]I love my family :X They are my life
My mom' : KittyKat
Surorile mele dragute : Renesmee, Elvira, Mailin, Sasame, FrogyGirl
My twin sis' : ~ Black Heart ~
Ficele mele mult iubite: Ame si ♪ Ąѕђą ♪
My Grannie : Venus- Roseta
Nepotica mea : Ioanayoana, ßéкi♡
Ma friend: Moxxy
Nora mea: Oxygen
Matusile mele minunate: Contagieuse, Tigroaica
Ma uncle : Danysor


Drăguţ thread ! ^_^ I love it .

dancing_in_the_night , niku ' tău mă duce cu gândul la o noapte liniştită cu o luna mare şi plină , şi , şi o grămadă de balerine dansând pe acolo . 5 Ciudat , i know . Mă întreb ce se va spune despre mine 21
[Imagine: rainsrgd.gif]

ŧɧε ℓσ√ε ïş ℓïҡε ą şσŋɠ , γσų ƈąŋ'ŧ ∱σŗɠεŧ ïŧ .....

"(... ) đŗεąɱεđ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ąþþεąŗ﹖ ŧσ ɱąҡε ɱγ ŋïɠɧŧş ∱ųℓℓ σ∱ ℓσ√ε, ąŋđ ąℓщąγş ɧσℓđ ɱε ŋεąŗ. ï щσŋđεŗ ï∱ ï ŧɧσųɠɧŧ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ∱εεℓ ïŧ ïŋ γσųŗ şσųℓ﹖ ℓïҡε ŧщσ şþïŗïŧş ïŋ ŧɧε ųŋï√εŗşε, щɧσ ąℓщąγş şεεɱ ŧσ ҡŋσщ. ε√εŋ ï∱ ŧɧε şŧąŗş щεŋŧ ɓℓąƈҡ ąŋđ ŧɧε şųŋ щεŗε ŧσ şɧïŋε ŋσ ɱσŗε. ŧɧεγ ƈσųℓđ ∱ïŋđ ŧɧεïŗ щąγ ŧσ εąƈɧ σŧɧεŗ, ŋσ ɱąŧŧεŗ ɧσщ ∱ąŗ ŧɧε şɧσŗε. şą∱εℓγ ïŋ εąƈɧ σŧɧεŗ'ş ąŗɱş, ŧσ ɓïđ ŧɧε ŗεşŧ σ∱ ŧïɱε. ∱ïŋđïŋɠ εŧεŗŋąℓ ℓσ√ε şσ ɱąŋγ şεεҡ ŧσ ∱ïŋđ. ƈąŗïŋɠ ∱σŗ εąƈɧ σŧɧεŗ ŧɧŗσųɠɧ ŧɧε щσŗşŧ σ∱ şŧσŗɱş. ℓεąŋïŋɠ σŋ ŧɧε ąŗɱş σ∱ ℓσ√ε ąŋđ ŋε√εŗ ŋεεđ ąŋγɱσŗε. ŧɧïş ïş ɧσщ ï ∱εεℓ ∱σŗ γσų, ï'√ε ҡŋσщŋ ïŧ ąℓℓ ąℓσŋɠ. γσų ąŗε ɱγ σŋε ŧŗųε ℓσ√ε ɱγ щσŗℓđ.. ɱγ ɧεąŗŧ.. ɱγ şσųℓ﹗"

[Imagine: Damon-Elena-damon-and-elena-20071275-500-234.gif]

Păi..

Rena, nick'ul tău mă face să cred că îţi place anime-ul Nana deoarece îmi aduce aminte de Reira tot din acel anime. Sigur nu are nicio legătură, nu? xD
[Imagine: 2cwtmo4.png]
Made a wrong turn, once or twice
Dug my way out, blood and fire
Bad decisions, that's alright
Welcome to my silly life

M i n a. nick'ul tau ma duce cu gandul la..toata lumea 21 Really, chiar la asta ma duce cu gandul desi nu stiu din ce cauza ^^'
Time you enjoy wasting, was not wasted.

M i n a. nicku tau ma duce cu gandul la o mina de aur21 iar cand ma uit la avatarul tau si semnatura ma gandesc la muzica si o fata cam rebela.
Rena nicku tau ma duce cu gandul la personajul din anime-ul mew mew power Renee:X iar semnatura ma duce cu gandul la iubire si avatarul la dans...ce idei mai am si eu21
[Imagine: h8v.gif]
 

Dya xD Nick-ul tau ma face sa ma gandesc ca o zi noua va incepe. Nu ma intreba de ce, pentru ca habar nu am : )). Pur si simplu la asta m-am gandit cand ti-am vazut numele. Avatarul imi da o senzatie de profundism (daca exista cuvantul asta : )) ). Iar sig-ul ma duce direct la "disappointed".

Venus-Roseta Nu stiu daca o sa ma crezi, dar nick-ul tau imi seamana a zeita.: )) Sig-ul... imi transmite legaturile tale cu alti useri, nu stiu ce sa spun altceva. Si cand ma uita la avatar imi imaginez genul ala de curse de motociclete din Japonia in care participa si fete : P
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


dancing_in_the_night ma duce cu gandul la dans, mai exact noapta sub lumina lunii si acompaniata de stele alaturi de persoana iubita sau dans in ploaie tot noaptea. vai e asa romantic105
Dragonz Eyez cand iti vad nicku ma gandesc la dragoni, dar de data asta unu dragut si cuminte. Semnatura ta ma duce cu gandul la mitologie( dragoni cum am zis) si poza de la avatar ma gandesc la vreo luptatoare, sau vanatoare de dragoni. Doamne ce imaginatie am21
[Imagine: h8v.gif]
 

Venus-Roseta nick'ul tău mă duce cu gândul la... Roseta din Chrno Crusade şi chestia cu Venus.. păi e pe venus, deci concluzie: Rosetta e pe venus :]]
Abstract, nu?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 44.098 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)