Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Păi Saya, primul lucru care mi-a venit în minte când ţi-am văzut contul a fost sânge, mult sânge :]. De fapt ca să fiu mai explicită un vampir care era înconjurat de mai mulţi oameni plini de sânge. Se pare că vampirul a avut o masă copioasă. 65
Hanako - Pai .. ma face sa ma gandesc la o fetita micuta si inocenta .. Nu stiu de ce.. Pur si simplu .. Imi place cum suna.. Hanako ^^ .. tot la aia ma duce gandu` .. sau poate un oras sau o tara .. asta e prea multicel .. 4 .. oricat as incerca sa ma gandesc la altceav tot la acea fetita ma duce gandul ..
Rozzzy
Well,nickul tau ma face sa ma gandesc la roz si la cuvantul din engleza "rose" care inseamna trandafir.Adica ma face sa ma gandesc la un trandafir roz.Si de asemenea,semnele alea ma fac sa ma gandesc la muzica unui pian O.o.Deci,in mintea mea e ceva de genul asta acum:
O gradina de trandafiri roz,si o fetita care canta la pian xDDD
Katutza
Oh well nickul tau m-a facut sa ma gandesc la ceva rusesc O.o "Katusha" 21 -sau ceva de genul, oricum e ceva stupid ce canta baietii din clasa mea, si totusi e foarte amuzant acum ca mi-am amintit>.> poate versurile care suna cam asa "Si-am plecat s-o f***m pe Katusha" nu sunt la fel de dragute, dar amintirea mea este21
Yaoi Queen, nick-ul tau imi aminteste de o personalitate puterinica, primul cuvant care-mi vine in minte este hotarare...39
Presupun ca esti o persoana hotarata15
~MusicxD~

cand citesc nik-ul tau ma gandesc la muzica punk si la o persona cu glume bune 106
Prima ce-mi vine in minte citindu-ti nick-ul...pai ma gindesc la Elizabeth din Pirates of Caribbean....defapt imi place acest nume si nu am ginduri rele kind il citesc, aud..etc^^
.....................................bye..................................................
Mitch.

Cand iti vad nicku ma gandesc la ceva crocant dar si pufos in acelasi timp, ma mai gandesc si la o combinatie de dragalasenie si rautate in acelasi timp. Cand iti vad semnatura ma gandesc la durere, cand iti vad avatarul ma gandesc la o dama a vanitatii.
Hmmm... Scorpiuţă. cand iti citesc nicuk-ul ma gandesc la o rautate mica, neastamparata dar cu toate astea si draguta... cat despre avul tau cand il privesc ma duce intro stare indragostito-visatoare...
Elizabeth.

Cand iti vad nicku` ma duce cu gandul la Regina Elizabeta, dar de ce nu stiu, poate pentru ca mi s- a vorbit zilele trecute despre ea intr- o veselie -.-. Cand ma uit la avataru` tau ma duc cu gandul la ceva dragut si fluffeh, dar si o persoana in trend cu tot ce misca. cand ma uit la sigu` tau ma duce cu gandul la ceva retro si inovator.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34