Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Deya ÅŸi ce mai era acolo,

Nicul ăsta al tău mă duce cu gândul la messenger, la persoanele care scriu pă limiba piţi şcare tot pun - :X de x ori. Şi la o prietenă din generală super împiedicată.
Teki

Primul cuvant e: teacher. Asta e primul cuvant in mintea mea. Nu sunt sigura de ce.
Anyway, nu toti sunt piti daca folosesc semnul ala. 3
Nicku-l tau ma face sa ma gandesc la prescurtarea deea de la andreea.Iar semnele alea ma fac sa ma gandesc ca esti in love.Yes,I need a break,I`m so sleepy.Goodnight Smile
Triangle

Primul cuvânt ... triunghiii, sau trila, îţi aminteşti de mine nu ? :3 Ştiu, eu că mă ţii minte. :]]
Oricum, rămâne cuvântul Triunghi. XD
MimiÅŸor

Primul cuvant care vine in minte e mim 71, iar sufixul sor te face mai mica de varsta, o incepatoare in asta 10 sau poate e forma de alint de la oamenii care ii oferi un spectacol de diferite poze sau mimici ciudate si hazlii Smile
Sasha,well,cand vad nick-ul tau,primul cuvant care imi vine in minte e "caine".De ce?Pentru ca mereu mi s-a parut ca Sasha e un nume perfect pentru un caine pufos si alb :X
Stiu,e foarte ciudat,dar la asta ma face sa ma gandesc nickul tau.
Katutza,nickul tau ma face sa ma gandesc la o pisicuta draguta,neagra si mai incapatanata,dar care este fooarte jucausa.
Poate o sa te rapeasca Sebby ^_^
Deci primul cuant care i-mi vine in cap este "Dragalasenie"2121
Scuze dar asa este .E de la avara si i-mi place mult
Lenalee .. Hm .. I`a sa scotocesc putin prin capu` meu sec .. Deci .. imi aduce aminte de parodia lui Alany :]] .. tin minte ca pe prezentatoare o chema Lenna :]] .. La asta ma duce prima data :]] .. Altceva .. Hmm 39 .. Ma face sa ma gandesc la un catelus :]] .. fara suparare .. sau la un titlu de carte .. sau poate o autoare celebra ^^ .. nu pot sa gandesc ca un om in momentu` asta XD ..
La altceva nu prea ma face sa ma gandes .. Cam atat ^^
♪ Rozzzy ♪ - primul lucru la care m-am gandit a fost culoarea roz, apoi la o colega, apoi la o posibila melodie sau cantareata. O pisicuta cu acest nume? Da, prea multi ~z~. Hm, imi mai vine in minte imaginea unui trandafir roz, in gradina unei case cu un aspect incantator si amenajata intr-un fel unic. Prea departe? Posibil!

Dar cam asta ar fi tot. Smile
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34