Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Spune primul cuvant care iti vine in minte
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
DanbO.o

Cand iti vad nicku ma gandesc la cat de impiedicata sunt eu, la cat de neatenta sunt eu, la cat de aiurita sun eu. Cand iti vad avatarul ma gandesc la cineva jucaus si cute, cand ma uit la senatura ta ma duc cu gandul la liniste dar si aglomeratia sufletului, la fericire dar si la suparare, la ceva frumos dar si urat in acelasi timp.
Scorpiuţă.

Nick-ul imi inspira incredere , dar si teama. Avatarul mister si pasiune , iar semnatura , putere si ca un bonus ... pe mine personal ma incurajeaza ^^.

LuLu. - Doamne cat m-am holbat la el/ea [ O.o ] intr-o noapte ! xD
DanbO.o, nick-ul tau ma duce cu gandul la nisip si la Delta Dunarii... nu stiu de ce...Cand ma uit la avatarul tau ma gandesc la culoarea verde(?). Semnatura ma face sa cred ca esti emotiva, "poiata"( 21) si cred ca te plictisesti usor.. hmm, asta imi inspiri tu.Smile

Si da, sunt foarte visatoare...9
Ass,nick'ul tau ma duce cu gandul ca esti o persoana, tind sa spun, 'nebunatica', avatarul[imi place`21], imi da senzatia ca esti mai mereu somnoroasa, oare o fi adevarat? 15. Stausul ca sa zic asa, iti place ciocolata`24, tot acel sentiment de 'nebunie'. Si semnatura, ma face sa cred ca'ti bati joc de mine, so`=.=', nu te cred ca nu stii!21.
Sa va vad ce ziceti despre mine, 15
Haku.

Cand ma uit la nicku` tau ma duc cu gandul la Alba ca Zapada si Cei Sapte pitici dar nu stiu de ce si ma mai duce cu gandul la ceva absurd dar si placut in acelasi timp. Semnatura ta este mare, deci iti place sa iti marchezi teritoriu ca sa zic asa si ma duce cu gandul la cineva dragut dar si serios uneori si ma mai duce cu gandul ca eu nu suport cand vad pe cineva ca scrie cu Caps Lock -.-.
Scorpiuta`19

Dupa nick imi pari simpatica, nu am avut placerea sa te cunosc, deci nu comentez mai mult9, avatarul[Doh' vad ca iti place arta, me too`8], este asa, o senzatiede placere, nu stiu de ce`:]]. Semnatura e colorata, si e chiar cute, cred ca esti o persoana prietenoasa, si din cand in cand scortoasa`19
Asa, draga mea Hαкu`™...

Cand ma uit mai sus imi vine in minte inocenta, d'oh, L isi face datoria. Imi vine sa ma gandesc la cineva care ar putea avea doua personalitati. Cred ca ai senzatia cateodata ca totul e sters, sper sa ma intelegi...
Funneh si de incredere. Cam asta imi pot da seama.
Well, Buh Bye !!!
DeDal N.

Nick-ul tau ma duce cu gandul prima data la un arhitect si sculptor din mitologia greaca. Apoi ma duce cu gandul la o fata vesela, putin cam ametita, care cam incurca uneori lucrurile, dar plina de viata, mereu gata sa se distreze si prietenoasa. ^_^.
Sierra !

Tu defapt eşti iubita mea Frozen Soul aka Kayla. Când mă uit la nicku tău îmi aduc aminte de o melodie, dar nu ştiu cum se numeşte melodia +.+. Când mă uit la avatarul tău mă gândesc la Prinţesa Frunzelor [ ce porcărie o.o ], când mă uit la semnătura ta mă gândesc la câtă dragoste împarşi tu şi la cât eşti tu de imporantă pentru mine! te iubesc , să nu uiţi asta 5
Scorpiuţă!!!

Tu eşti scorpiuţa mea mică şi scumpă. Când mă uit la nick-ul tau ma gândesc la o fată foarte prietenoasă, un pic narcisistă, dar asta e chiar bine, care e dispusă să ajute şi foarte drăguţă. Când mă uit la semnătura şi avatarul tău având în vedere că sunt făcute de tine în persoană mă gândesc cât de mult talent ai şi câtă imaginaţie ai. Şi tu eşti foarte importantă pentru mine şi te iubesc şi eu, şi nu uit stai liniştită, nu am cum să uit aşa ceva, nici tu să nu uiţi. hug
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34